Reklama
Reklama

Gwiazdy aż nie mieściły się na ściance! O niektórych stylizacjach... należy szybko zapomnieć

Plejada gwiazd pojawiła się w środę 19 października na premierze filmu "Bejbis". Na ściance pozowali m.in: Ola Kwaśniewska, Zosia Zborowska, Kuba Badach, Marta Żmuda Trzebiatowska, Ola Szwed, Natalia Lesz, Paweł Deląg i wielu innych. Zobaczcie, jak wypadli na zdjęciach.

19 października odbyła się uroczysta premiera filmu "Bejbis". W roli głównej zobaczymy Martę Żmudę Trzebiatowską i Grzegorza Małeckiego. 

Na ściance pojawiła się plejada gwiazd, w tym dawno niewidziani Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Ola na tę okazję wybrała beżowy komplet i czarne dodatki, co sprawiło, że całość prezentowała się elegancko i lekko. Jej mąż zdecydował się na granatową marynarkę w kratę i czarną koszulę. Czyli jak zwykle bez wpadek.

Marta Żmuda Trzebiatowska, odtwórczyni głównej roli, zaprezentowała się w czarnej błyszczącej marynarce i szerokich spodniach w tym samym kolorze. Nieoczekiwanie aktorce towarzyszył małżonek, Kamil Kula, który często unika tego typu imprez.

Reklama

Uwagę zwracała Maja Staśko, która zdecydowanie wyróżniała się na tle pozostałych gości. Miała na sobie sportowy czerwony zestaw, składający się z bluzy, topu i leginsów. Fajnie, ale... na poranny jogging.

Ola Szwed postawiła na mocny niebieski kolor! Miała na sobie długą marynarkę z frędzlami i szpilki w tym samym odcieniu, co góra stylizacji. Całość prezentowała się bardzo dobrze, zdecydowanie duży plus za odwagę.

Poza wspomnianymi gwiazdami do zdjęć pozowali: Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona, Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska, Maria Winiarska i Wiktor Zborowski, Karolina Malinowska i Olivier Janiak, Paweł Deląg, Natalia Lesz, Agata Załęcka, Agnieszka Holland, Katarzyna Dąborwska, Ewa Telega, Anna Iberszer, Piotr Cyrwus i Maja Barełkowska.

***

Zobacz także:

Cichopek i Kurzajewski flirtowali na antenie. To zachowanie zadecyduje o ich losie w TVP

Sara James ma dziewczynę! Słodzą sobie na TikToku. Kim jest Marysia?

Martyna Wojciechowska trafiła w ręce specjalistów. Konieczna stała opieka

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy