Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Hakiel ukrywa swoją ukochaną! Teraz wiemy, dlaczego nie pokazuje jej twarzy

Marcin Hakiel od tygodni emanuje swoim szczęściem, które przybrało na sile, wraz z rozwodem z Katarzyną Cichopek. Zraniony tancerz odnalazł w końcu nową miłość! Kobieta, która zdobyła jego serce, nie pokazuje się publicznie, a Hakiel chroni jej prywatność, dlatego też na zdjęciach z nim jest odwrócona tyłem. To powoduje, że fani nie mogą się doczekać, kiedy ujrzą ukochaną swojego idola. Czy to się w ogóle wydarzy?

Marcin Hakiel znowu się zakochał!

Śmiało można powiedzieć, że Marcin Hakiel po rozwodzie z Katarzyną Cichopek odnalazł nową drogę życiową. Tancerz zrobił się wyjątkowo aktywny w mediach społecznościowych i nie ogranicza się już jedynie do zdjęć z dziećmi lub z sali treningowej.

Od pewnego czasu w jego życiu pojawiła się nowa osoba. Atrakcyjna blondynka sprawiła, że Hakiel na nowo pokochał i poczuł szczęście. Zostawił za sobą rozstanie z Cichopek i już za nią nie rozpacza, a przynajmniej takie wrażenie można odnieść po tym, co publikuje na Instagramie. 

Reklama

Marcin Hakiel publikuje zdjęcia z ukochaną

Coraz częściej pojawiają się na nim zdjęcia z tą jedyną. Mogliśmy zobaczyć, jak wspólnie wypoczywają i ogrzewają się przy ognisku lub jak szykują się na imprezę i pozują w swoich wyszukanych kreacjach. 

Wciąż jednak fani mają pewien niedosyt, ponieważ Hakiel nie pokazuje twarzy swojej partnerki. Pojawiają się pytania, czy tak będzie już zawsze. 

Marcin Hakiel wyjaśnia, dlaczego nie pokazuje twarzy swojej kobiety

W końcu tancerz postanowił odnieść się do sprawy i zamieścił obszerny komentarz pod ostatnim zdjęciem. Okazuje się, że jego kobieta już zdecydowała...

"Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia" - napisał.

I dodał: "Żyję według prostych zasad, pokazuję prawdę, to, co uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje według swoich wartości. Pozdrawiamy D&M".

Wygląda na to, że nie poznamy nowej miłości Marcina...

***

Zobacz też:

Zakochany Marcin Hakiel wypił kawę w wyjątkowym towarzystwie. Co za uroczy widok!

Cichopek i Hakiel zaczynają nowy rozdział. Mają duże nadzieje na przyszłość

Marcin Hakiel zmienia się dla nowej kobiety? Ale metamorfoza!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama