Reklama
Reklama

Marcin Hakiel pokazał partnerkę. Całkowicie inna niż Cichopek! Blond włosy i tatuaże(?)!

Marcin Hakiel przestał się już kryć z nowym związkiem i coraz śmielej pokazuje zdjęcia ukochanej. Najpierw pokazał tylko jej rękę, teraz pokusił się o ujęcie całej sylwetki. I choć wciąż nie pokazał jej twarzy, to fotka, którą zamieścił, wiele mówi.

Hakiel nie ukrywa już nowego związku

Marcin Hakiel od sierpnia oficjalnie jest rozwodnikiem. Jeszcze zanim uzyskał orzeczenie o rozwodzie, nieśmiało dawał do zrozumienia, że spotkał nową miłość. Tabloidy rozpisywały się, że następczyni Cichopek jest mamą córeczki i nie mieszka w Warszawie, a we Wrocławiu, przez co para musi pokonywać kilometry, by się zobaczyć.

Tancerzowi najwidoczniej to jednak zupełnie nie przeszkadza. Coraz śmielej dzieli się też z fanami zdjęciami nowej ukochanej. Dotąd nie pokazał jeszcze zdjęcia jej twarzy, ale za to pokusił się o ujęcie, na którym możemy zobaczyć całą jej sylwetkę.

Reklama

Nowa partnerka Hakiela jest szczupła i wysportowana. Ma blond włosy, zatem w tym względzie jest całkowitym przeciwieństwem Kasi Cichopek. Na fotce, na której widzimy jak stoi tyłem, a którą zamieścił Hakiel na instastory, kobieta ma na sobie dwuczęściowy sportowy kostium. Po bliższym przyjrzeniu się zdjęciu można wysnuć wniosek, że kobieta ma też kolorowe tatuaże w dolnej części pleców.

Nowa partnerka Hakiela przeciwieństwem Cichopek

Para spędziła ostatni weekend w Mikołajkach, świetnie się bawiąc. Na jednym z ujęć widać było nawet, jak ukochana tancerza kąpie się w jacuzzi!

Marcin Hakiel mógł sobie pozwolić na taki wyjazd, gdyż wraz z Kasią Cichopek zdecydowali się na opiekę naprzemienną. Podczas tego weekendu to właśnie aktorka opiekowała się pociechami pary. Najpierw wraz z córką upiekła ciasteczka, co zrelacjonowała na instastory, później zaś całą trójką udali się na spektakl do Teatru Roma.

Podczas kolejnego weekendu sytuacja się zapewne odwróci i to Marcin Hakiel będzie się opiekował pociechami. Czy dołączy do nich jego nowa partnerka i jej córeczka? Jeśli tak, Helenka będzie miała koleżankę do wspólnych zabaw. Już wcześniej media donosiły, że dziewczynki bardzo się polubiły!

Zobacz też:

Hakiel odpalił wrotki po rozwodzie z Cichopek

Marcin Hakiel wciąż jest w terapii

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przemykają na korytarzach TVP

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy