Reklama
Reklama

Takie wieści o "TTBZ" i to tuż przed emisją. Prowadzący się wygadali

Niebawem rusza jubileuszowa, 20. edycja uwielbianego przez telewidzów programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W tym sezonie tradycyjnie możemy liczyć na świetną zabawę, duże emocje i wspaniałe wykonania znanych piosenek. Tym razem pojawi się jednak zmiana, która dla wielu fanów może się okazać sporym szokiem.

Duża zmiana w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bez wątpienia należy do najpopularniejszych programów telewizji Polsat. Muzyczne show wyemitowano po raz pierwszy w 2014 rok. Format błyskawicznie zdobył sympatię telewidzów.

W nadchodzącej, 20. edycji programu tradycyjnie pojawią się znane i lubiane gwiazdy polskiego show-biznesu. Formuła pozostaje bez zmian, każdy z uczestników będzie miał za zadanie jak najlepiej odwzorować oryginalne wykonanie wylosowanej przez siebie piosenki. Występ tradycyjnie będzie oceniany przez jury, ale w tej edycji pojawia się pewna nowość.

Reklama

W wyborze zwycięzcy będą także uczestniczyli widzowie. Wieści o zmianach w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przekazali fanom prowadzący.

"Widzowie będą uczestniczyli w wyborze zwycięzcy" - mówił Maciej Dowbor podczas prezentacji wiosennej ramówki Telewizji Polsat.

Widzowie wybiorą zwycięzcę w "TTBZ"

To niejedyna zmiana w formule muzycznego show. Finał, który do tej pory nagrywany był wcześniej, teraz będzie się odbywał na żywo.

"Tego bardzo chcieliście, widzowie, przez lata pisaliście, że chcielibyście mieć wpływ na ostateczny wynik programu. I tak będzie w tym roku. Ale zanim nasi uczestnicy dojdą do wielkiego finału, o wszystkim będą decydowali jurorzy" - mówili prowadzący.

Piotr Gąsowski wrócił do "TTBZ"

W tej edycji widzowie ponownie zobaczą uwielbianego przez siebie Piotra Gąsowskiego. Aktor współprowadził program z Maciejem Dowborem przez 17 edycji. Podczas ostatnich zastępował go Maciek Rock. Jak się okazuje, teraz w muzycznym show zobaczymy całą trójkę. Sam Gąsowski wystąpi jednak w nowej dla siebie roli jurora.

Zobacz też:

Kultowe wykonania w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tych występów nigdy nie zapomnimy

Kurdej-Szatan zadała szyku na ramówce Polsatu. Wybrała kieckę niczym z żurnala

Kasia Skrzynecka mówi wprost o powrocie do Polsatu. Czy to sprawka Gąsowskiego? [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama