Reklama
Reklama

Kurdej-Szatan zadała szyku na ramówce Polsatu. Wybrała kieckę niczym z żurnala

Barbara Kurdej-Szatan jest flagową gwiazdą serialu „Domek na szczęście”, gdzie wciela się w postać influencerki Marianny, której życie w jednej chwili wywraca się do góry nogami. Niedługo zobaczymy ją również w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Z tego względu gwiazdy wprost nie mogło zabraknąć na wiosennej ramówce Polsatu. Aktorka od razu zwróciła na siebie uwagę prezenterów, a wszystko przez szykowny strój. Niebywałe, jak się ubrała.

Kurdej-Szatan wraca do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wystąpi w wyjątkowej edycji

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Barbara Kurdej-Szatan będzie jedną z gwiazd jubileuszowej 20. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W tegorocznej odsłonie show będzie można zobaczyć wiele znanych z programu twarzy. Na scenie ponownie stanie aż siedmiu zwycięzców z poprzednich edycji. W gronie uczestników nie zabraknie również aktorki, która zajęła drugie miejsce w finale 15. edycji programu rozrywkowego. 

Reklama

Prowadzącymi mają pozostać Maciej DowborMaciej Rock, a w jury zasiądą ponownie Małgorzata Walewska i Robert Janowski. W tym wyjątkowym gronie nie zabraknie również wieloletniego prowadzącego show Piotra Gąsowskiego

Kurdej-Szatan w nowym serialu Polsat Box Go. Pozna prawdziwe wiejskie życie

Kurdej-Szatan występuje także w nowym serialu Polsat Box Go "Domek na szczęście", który pojawił się na platformie już 13 stycznia. Popularna prezenterka i aktorka teatralna wcieliła się w postać pięknej Marianny, influencerki z wielkiego miasta, która w wyniku nieprzewidzianych wydarzeń, musi nagle przeprowadzić się na wieś - w zupełnie obce otoczenie.

"Ona nie wie, jak wygląda funkcjonowanie na wsi. Przyjeżdża tam zmuszona i pomału zaczyna borykać się z różnymi realiami. Zaczyna mieć różne przygody, które są bardzo zabawne" -  powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Polsatem.

Zmiana środowiska sprawia, że Marianna stopniowo porzuca korzystanie z internetu i mediów społecznościowych, które wcześniej były dla niej niemalże całym światem. Skupia się na ludziach wokół, zawiera przyjaźnie w prawdziwym życiu i umacnia więź z mężem (w tej roli Rafał Zawierucha). To jednak jedynie niewinny wstęp do głębszego morału, który płynie z serialu.

Oglądaj Domek na szczęście online na polsatboxgo.pl.

Stylowa Kurdej-Szatan na ramówce Polsatu. Zaprezentowała klasę

Odtwórczyni roli głównej bohaterki "Domku na szczęście" nie mogło zabraknąć na wiosennej  ramówce Polsatu.

Kurdej-Szatan postawiła na szyk i elegancję. Na ściance pozowała w dopasowanej bladoniebieskiej kreacji z długą spódnicą, sięgającą aż do kostek. Prosty, wyważony krój przełamano zwracającą uwagę aplikacją znajdującą się po lewej stronie sukni. Widowiskowo udrapowany materiał dodał aktorce powabu.

Całość Basia uzupełniła delikatnym makijażem i prostą fryzurą, dobierając do swojego looku modne srebrne dodatki. Pokusiła się bowiem o lustrzane szpilki i małą torebkę o owalnych kształtach.

Zobacz też:

Wieści o Kurdej-Szatan zaskoczyły chyba wszystkich. Niewiarygodne, gdzie ją chcą

Barbara Kurdej-Szatan z hukiem wyleciała z TVP. Teraz jej twarz pojawiła się w "19:30"

Barbara Kurdej-Szatan niespodziewanie usłyszała wyznanie miłości. Aż trudno uwierzyć od kogo

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan | Polsat | "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy