Reklama
Reklama

To już oficjalne. Piotr Gąsowski wraca do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. I to w nowej roli

Wiosną Polsat wyemituje 20. Jubileuszową edycję hitowego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. I będzie ona wyjątkowa z wielu względów. Jak się okazuje, nastąpią w niej zmiany, które mile zaskoczą widzów. Jedną z nich będzie powrót do programu Piotra Gąsowskiego, którego jednak zobaczymy w całkiem nowej roli.

Piotr Gąsowski będzie jurorem w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zapewnia muzyczną ucztę już od prawie 10 lat. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 2014 roku, a niedawno odbył się finał 19. edycji.

Kolejna zatem będzie podwójnie jubileuszowa, a producenci już teraz szykują niespodzianki. Jedną z nich będzie powrót do programu Piotra Gąsowskiego, który był obecny przez siedemnaście edycji, współprowadząc show z Maciejem Dowborem.

Reklama

Obecnie na jego miejscu możemy podziwiać Macieja Rocka, jednak, jak się okazuje, w kolejnej edycji Piotr Gąsowski znów zagości w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". I to w jakiej roli! Otóż, aktor tym razem będzie jurorem. Będąc tak dobrze zaznajomionym z tajnikami show, nie mamy wątpliwości, że poradzi sobie doskonale.

Kariera Piotra Gąsowskiego

Tak naprawdę Piotr Gąsowski mógłby się spełnić także jako wokalista. Aktor doskonale śpiewa, co udowodnił już nie raz.

Aktor zadebiutował w spektaklu Olgi Lipińskiej, a przez lata swojej kariery zagrał w dziesiątkach filmów oraz seriali. Mogliśmy go oglądać m.in. w "Szpitalu na perypetiach" czy serialu "Daleko od noszy". Jest także aktorem dubbingowym.

Oprócz doświadczenia scenicznego ma także doskonały warsztat prezenterski, który udowodnił w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak sprawdzi się w roli jurora? Przekonamy się już wiosną.

Zobacz też:

Anna Głogowska wciąż wspiera byłego partnera. Od 7 lat nie są już razem

Skrzynecka i Gąsowski przyłapani. Chabior musiał interweniować

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Gąsowski | "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy