Reklama
Reklama

Takie sceny i to tuż przed premierą "Tańca z Gwiazdami". A jednak to się stało

Dosłownie za chwilę ruszy 14. edycja "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie. Od 20:00 będziemy mogli zobaczyć na scenie znane i lubiane gwiazdy. Tymczasem do sieci trafiło nagranie z próby generalnej, gdzie działy się rzeczy niestworzone!

Takie sceny i to tuż przed premierą "Tańca z Gwiazdami". A jednak to się stało

14. edycja "Tańca z Gwiazdami" rusza już w niedzielę, 3 marca o godzinie 20:00 w Polsacie. Emocje już sięgają zenitu, a produkcja pokazała, jak wyglądała próba generalna w wykonaniu gwiazd. Niewielu spodziewało się takiego przyjęcia szczególnie dwóch osób.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wzięli ślub przed "Tańcem z Gwiazdami"

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke to para tancerzy, która wielokrotnie występowała w tanecznym show. Po urodzeniu się ich córki nastąpiła przerwa w tanecznej karierze Hanny, ale tym razem para zaskoczyła... niespodziewanym ślubem!

Reklama

Choć tancerze z "Tańca z Gwiazdami" insynuowali, że planują zrobić podwójny ślub podczas tej edycji, to nikt nie spodziewał się, że nastąpi to tak szybko. Zdjęcia ze ślubu cywilnego i osobliwej sesji zdjęciowej.

Takie sceny tuż przed startem "Tańca z Gwiazdami". Świętowanie ślubu Hanny i Jacka Jeschke

Tancerze z pewnością nie spodziewali się takiej niespodzianki ze strony kolegów i produkcji tanecznego show. Nowożeńcy otrzymali od produkcji i kolegów ze sceny nie tylko gromkie brawa i zaśpiewane "Sto lat", ale też bukiet czerwonych róż.

"Dzisiaj specjalna niespodzianka dla Hani i Jacka z okazji ślubu. Raz jeszcze kochani najlepsze życzenia" - napisano na oficjalnym profilu "Tańca z Gwiazdami" na Instagramie.

Pod postem z filmikiem nie zabrakło ciepłych słów od internautów:

  • "Gratulacje"
  • "Wszystkiego naj kochani"
  • "Piękna Para. Wszystkiego najlepszego"
  • "Państwo Jeschke!"
  • "Pięknie i wzruszająco"

Hanna i Jacek również skomentowali filmik słowami: "Jak miło, bardzo się wzruszyłam. Dziękujemy" i "Dziękujemy pięknie".


14. edycji "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy między innymi: Roksanę WęgielMacieja Musiała, Małgorzatę Ostrowską-KrólikowskąAnitę Sokołowska, prezentera radiowego Kamila Baleję i wielu innych. Wśród potwierdzonych tancerzy znalazł się Marcin Hakiel. W jury za to zasiądzie: Iwona Pavlović, tancerz Rafał Maserak, aktorka Ewa Kasprzyk i choreograf Tomasz Wygoda.

Start programu już o 20:00 w Polsacie!

Zobacz też:

Gwiazdor "Tańca z Gwiazdami" stracił ukochaną osobę. Z całej Polski pływają wyrazy współczucia i kondolencje

Tak mieszkają Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke. Apartament tancerzy ocieka luksusem

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke nie mogą się nadziwić. Niebywałe, jak brzmią pierwsze słowa ich córki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Taniec z gwiazdami" | Hanna Żudziewicz | Jacek Jeschke
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama