Reklama
Reklama

Gwiazdor "Tańca z Gwiazdami" stracił ukochaną osobę. Z całej Polski pływają wyrazy współczucia i kondolencje

Jacek Jeschke, gwiazdor znany z "Tańca z Gwiazdami" przeżył ogromną stratę. Jego rodzina jest w żałobie, a on sam nie mógł powstrzymać się od napisania kilku zdań o ukochanej osobie. Apel tancerza już spotkał się z odbiorem ludzi. Od wielu godzin spływają kondolencje i słowa wsparcia.

Jacek Jeschke w żałobie. Uzewnętrznił się przed fanami

Jacek Jeschke i Hanna Żudzkiewicz, którzy zyskali popularność dzięki programowi "Taniec z Gwiadami" mają za sobą bardzo szczęśliwe miesiące. Jesienią ubiegłego roku ich rodzina się powiększyła, co niezwykle ucieszyło całą rodzinę. Niestety, jedna z bardzo ważnych osób dla tancerza nie będzie mogła dłużej uczestniczyć w jego życiu. Jacek Jeschke powiadomił w mediach społecznościowych, że odeszła jego babcia. We wzruszających słowach pożegnał ukochaną osobę.

"Kochana Babciu, byłaś moją największą fanką. Każda informacja na mój temat gdziekolwiek ona się nie pojawiła, nie przechodziła Ci obojętnie. Nie mówiąc o tym, że obsługi Insta mogłaś uczyć małolatów. Dziękuje Ci za Twoje dyktanda, dzięki którym zawsze będę pamiętał, jak się pisze "żółty żółw" czy "różowa żyrafa". Dziękuje za ratowanie mi tyłka na polskim w liceum i pisanie wypracowań po nocach" - Jacek wypisał kilka miłych wspomnień na Instagramie.

Reklama

Jacek Jeschke wdzięczny za każdą chwilę z ukochaną babcią

"Ale najbardziej dziękuje Ci za nasze rozmowy telefoniczne, które podtrzymywały mnie zawsze na duchu. Wiem, że ostatnie chwile na tym świecie były dla Ciebie ciężkie, więc wierze w to, że tam na górze jest Ci już lepiej. Pozdrów od nas Dziadka, który na pewno się cieszy, że ma w końcu obok siebie swoją Elżunie. Tak czy siak, będzie nam Ciebie brakować. Kochamy Cię bardzo mocno. Do zobaczenia Babciu" - napisał na końcu wpisu, co wzruszyło wielu fanów.

Kondolencje dla Jeschke i jego rodziny spływają nie tylko od obserwatorów, ale też z całej Polski: "Wyrazy współczucia dla całej rodzinki Panie Jacku trzymajcie się, babcia na pewno patrzy na was z góry dobrze, że zdążyła poznać Różyczkę. pozdrawiam i całuję" - czytamy w jednym z komentarzy.

Tancerz udostępnił także kilka fotografii z babcią. Na jednym z nich emerytka obejmuje swojego prawnuka. Na jej twarzy widać olbrzymią radość i uczucie.

Hanna Żudzkiewicz planuje powrót do kariery zawodowej

Hanna Żudzkiewicz ostatnio wyznała, że powoli myśli o powrocie do kariery zawodowej. Pytana, czy ma w planach udział w "Tańcu z Gwiazdami", swoją odpowiedź zaczęła od omówienia kwestii logistycznych, a dopiero potem przeszła do chęci spełniania się jako kobieta i tancerka:

"To już będzie sporo czasu, odkąd zostałam mamą, musimy znaleźć nianię oczywiście. Ale powiem szczerze, że brakuje mi takiego tańca. Mamy pokazy, bo nawet w przyszły czwartek mamy pokaz, dużo się ruszam. Ale ostatnią edycję przesiedziałam przed telewizorem. Chyba mam teraz jeszcze więcej energii. Róża pewnie nie będzie dużo rozumiała, że mama tańczy w telewizji, ale chciałabym jej pokazać, że mama tańczy, czym się zajmują rodzice. Oprócz tego, że jestem mamą, jestem też kobietą. Chcę się spełniać również na polu zawodowym. Brakuje mi tych wszystkich tanecznych i zawodowych spraw" - wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Możliwe, że gdy rodzina już przeżyje tę ogromną stratę, para zdecyduje się podjąć kroki, by osiągnąć wymarzony złoty środek między życiem zawodowym a prywatnym.

Czytaj też:

Żudziewicz i Jeschke już po ślubie?! Fani oniemieli, gdy TO zobaczyli!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke nie mogą się nadziwić. Niebywałe, jak brzmią pierwsze słowa ich córki

Hanna Żudziewicz stanęła w obronie córki. Oburzające pytanie internauty!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Żudziewicz | Jacek Jeschke
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy