Reklama
Reklama

Tak mieszkają Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke. Apartament tancerzy ocieka luksusem

Jak dowiedział się Pomponik, Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke znowu pojawią się na parkiecie programu "Taniec z Gwiazdami". W 2023 roku para kupiła apartament, który urządzili zgodnie z najnowszymi trendami. Nie brakuje bieli, złota, szarości i soczystej zieleni. A wszystko to z przeszkloną łazienką w sypialni i ogromnymi złotymi żyrandolami.

Tak mieszkają Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke. Wracają do "Tańca z Gwiazdami"

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zyskali popularność dzięki udziałowi w programie "Taniec z Gwiazdami". Jako tancerze mieli okazję szkolić największe nazwiska z polskiego show-biznesu. Jacek tańczył między innymi z Anną Karczmarczyk, Barbarą Kurdej-Szatan, czy Ewą Błachnio. Hanna z kolei partnerowała m.in. Mateuszowi Banasiukowi, Marcinowi Najmanowi i Robertowi Wabichowi. Jak dowiedział się Pomponik, od 3 marca tancerzy znów będziemy mogli oglądać w 14. edycji show Polsatu.

Reklama

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke z "Tańca z Gwiazdami". Ich mieszkanie ocieka złotem

Mieszkanie Hani i Jacka to dwupoziomowy apartament, który z całą pewnością uznać za luksusowy. Nie brakuje w nim marmurów, zdobionej złotem kanapy, przeszklonych schodów, złotych kranów i żyrandoli.

W salonie połączonej z aneksem kuchennym domiują kolory szarości i bieli. Strefę wypoczynkową od kuchennej dzieli długi blat nad którym błyszczą się wielkie żyrandole w kolorze złota. Koloru tego z pewnością nie brakuje w całym mieszkaniu. W salonie znajduje się też masywna, welurowa kanapka ozdobiona złotymi tłoczeniami.

Sypialnia za to połączona jest z prywatną, małą łazienką. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że przestrzeń pomiędzy dwoma pomieszczeniami oddzielona jest jedynie... przezroczystą szybą. Mała wanna jest do dyspozycji w każdej chwili. Do oświetlenia pomieszenia służy ogromny żyrandol w kolorze złota. Za to główna łazienka znajduje się w innym miejscu mieszkania i jest w niej prysznic i zielone kafelki ułożone w jodełkę. Armatura i dodatki są oczywiście w kolorze złota.

Już za chwilę "Taniec z Gwiazdami 14". Jakie są potwierdzone gwiazdy?

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wystąpią w programie jako tancerze gwiazd. Jak im pójdzie? O tym przekonacie się w "Tańcu z Gwiazdami 14". Start programu zaplanowany jest na niedzielę, 3 marca o godzinie 20:00 w Polsacie.

14. edycji "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy między innymi: Roksanę WęgielMacieja MusiałaMałgorzatę Ostrowską-Królikowską i Anitę Sokołowska. Wśród potwierdzonych tancerzy znalazł się Marcin Hakiel. W jury za to zasiądzie: Iwona Pavlović, tancerz Rafał Maserak, aktorka Ewa Kasprzyk i choreograf Tomasz Wygoda.

Zobacz też:

Gwiazdor "Tańca z Gwiazdami" stracił ukochaną osobę. Z całej Polski pływają wyrazy współczucia i kondolencje

Żudziewicz i Jeschke już po ślubie?! Fani oniemieli, gdy TO zobaczyli!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke nie mogą się nadziwić. Niebywałe, jak brzmią pierwsze słowa ich córki

Hanna Żudziewicz stanęła w obronie córki. Oburzające pytanie internauty!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Żudziewicz | "Taniec z gwiazdami" | Jacek Jeschke
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy