Reklama
Reklama
Tylko u nas

Tak Sykut-Jeżyna zareagowała na odejście Dowbora z Polsatu: "Zawsze będziemy rodziną" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Dowbor często prowadzili razem koncerty i eventy w telewizji Polsat. Ostatni raz - choć osobno - stanęli na scenie Polsat Hit Festiwalu. Jako ekipa prezenterów mocno się zżyli przez lata, dlatego nie dziwi nas reakcja Pauliny Sykut-Jeżyny na wieści o odejściu Dowbora z Polsatu. Pomponik skontaktował się z uwielbianą prezenterką, aby dowiedzieć się, jak czuje się po ujawnieniu tej informacji.

Tak Sykut-Jeżyna zareagowała na odejście Dowbora z Polsatu

Choć Paulinę Sykut-Jeżynę najczęściej można spotkać w towarzystwie Krzysztofa Ibisza, to i z Maciejem Dowborem łączą ją szczególne chwile. Prowadząca "Taniec z Gwiazdami" w rozmowie z Pomponikiem wyznała czego życzy Maćkowi na nowej drodze zawodowej. Padły wzruszające słowa.

Reklama

Maciej Dowbor odchodzi z Polsatu. Padły wzruszające słowa: "Zawsze będziemy rodziną"

O swojej decyzji o odejściu z Polsatu Maciej Dowbor postanowił poinformować na Instagramie. Do selfie zrobionego na tle budynku Polsatu dodał obszerny opis, dlaczego zdecydował się na taki krok. Okazało się, że prezenter chce poszerzać swoje horyzonty i tworzyć nowe projekty. Zastrzegł również, że nie stało się nic złego i długo dojrzewał do tej decyzji.

"Żegnaj  Polsat! Z tą decyzją biłem się od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych  w moim zawodowym życiu! Postanowiłem  zakończyć mój "związek" z Telewizją Polsat. Dziś poinformowałem o tym  moich przełożonych (...) Nic złego się nie stało, nie mam i nie  miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów. Po prostu coś się we mnie wypaliło" - napisał Maciej Dowbor.

Pomponik skontaktował się z koleżanką z pracy w Polsacie, Pauliną Sykut-Jeżyną, która zdradziła nam swoją reakcję na te przykre wieści.

"Przed chwilą to zobaczyłam dosłownie. No wiadomo, że jestem w szoku trochę" - powiedziała nam prezenterka Polsatu.

Nie ukrywała jednak, że skoro Maciej potrzebuje zmian, to trzeba to zaakceptować i uszanować. Ona sama będzie go ciepło wspominać i zawze będzie jej serdecznym kolegą z pracy.

"Też mam takie poczucie, że bez względu na to, co Maciek robi, będzie robił i gdzie będzie pracował, to i tak jesteśmy, jak taka rodzina, mogę to nazwać. Razem zaczynaliśmy i [mieliśmy - przyp. red.] tyle wspólnych projektów, koncertów, więc bez względu na to, gdzie będzie, co będzie robił, to i tak te relacje na pewno pozostaną niezmienne" - wwyznała Pomponikowi Paulina.

Sykut-Jeżyna o odejściu Dowbora z Polsatu: "Będzie mi go bardzo brakować"

Paulina Sykut-Jeżyna życzy Dowborowi dużo szczęścia na nowej drodze zawodowej - w końcu ich relacje się nie zmienią. Nie ukrywa jednak, że będzie jej brakowało jego obecności w pracy.

"Będzie mi go bardzo brakować. Z Maćkiem poprowadziłam swój pierwszy koncert "Muzodajnia Gwiazd" i zawsze będzie częścią Polsatowej ekipy. Życzę mu by był przede wszystkim szczęśliwy" - podsumowała Paulina Sykut-Jeżyna dla Pomponika.

Dla porównania - Maciej Rock kompletnie nie uwierzył w wieści, które przekazaliśmy mu w rozmowie

Zobacz też:

Sykut-Jeżyna komentuje udział Macieja Kurzajewskiego w "Tańcu z Gwiazdami". Nie ma wątpliwości

Paulina Sykut-Jeżyna weźmie ponowny ślub. Ujawniła szczegóły [POMPONIK EXCLUSIVE]

Paulina Sykut-Jeżyna skomentowała zachowanie Cichopek. Tak widzi jej relacje z mediami [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna | Maciej Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy