Reklama
Reklama
Tylko u nas

Maciej Rock nie wierzy w odejście Dowbora. O niczym nie wiedział [POMPONIK EXCLUSIVE]

Maciej Rock i Maciej Dowbor byli nierozłączną parą prowadzących na imprezach Polsatu. Zgrany duet niestety już nie będzie mógł pokazać się ponownie widzom, ponieważ Maciej Dowbor zdecydował, że kończy pracę w Polsacie. Pomponik skontaktował się z Maciejem Rockiem i mamy jego komentarz do całej sytuacji.

Maciej Dowbor opuszcza Polsat. Jego koledzy i koleżanki z pracy są w szoku

Informacja o odejściu Macieja Dowbora z Polsatu pojawiła się dziś na jego Instagramie późnym wieczorem. Dla wielu jego koleżanek i kolegów z pracy, którzy nie zobaczyli tej wieści w telefonie, było to nie lada szokiem. Skontaktowaliśmy się z Maciejem Rockiem, który nie ukrywał, że o niczym nie wiedział.

Maciej Dowbor ogłosił wieści o odejściu z Polsatu

Maciej Dowbor o zakończeniu współpracy ze stacją Polsat obwieścił około godziny 20:00 na Instagramie. Na zdjęciu widać prezentera z lekko skrzywioną miną na tle budynku siedziby stacji. Oprócz zdjęcia dodał też długie wyjaśnienia.

Reklama

"Żegnaj  Polsat! Z tą decyzją biłem się od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych  w moim zawodowym życiu! Postanowiłem  zakończyć mój "związek" z Telewizją Polsat. Dziś poinformowałem o tym  moich przełożonych"- napisał prezenter w poście na Instagramie.

Co ważne, według syna Katarzyny Dowbor nie doszło do żadnych niesnasek, które doprowadziły do podjęcia tej decyzji.

"Od razu  ucinam spekulacje. Nic złego się nie stało, nie mam i nie  miałem  żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów. Po prostu coś się we  mnie wypaliło.  Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. A ja uznałem, że  to jest ten moment, kiedy mogę odejść na własnych zasadach, zostawiając  po sobie, mam nadzieję, fajne projekty i dobre wspomnienia..." - dodał.

Maciej Rock nie wierzy w odejście Dowbora. O niczym nie wiedział

Skontaktowaliśmy się od razu z Maciejem Rockiem, który najczęściej towarzyszył mu przy różnych projektach telewizyjnych. Nie ukrywał, że o niczym takim nie wiedział. Jego reakcja na wieści o odejściu Dowbora była wręcz niebywała.

"Maciej Dowbor opuszcza Polsat?! Nie mogę dłużej rozmawiać ani sekundy. Przepraszam, ale muszę to sprawdzić, czy to nie jest jakaś ściema, Muszę do niego zadzownić. Dzięki za informację!" - powiedział dla Pomponika zszokowany prezenter.

Maciej Rock i wraz z Maciejem Dowborem prowadził muzyczne show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wcześniej  tworzyli zgrany i lubiany duet w programie rozrywkowym "Się kręci".

Zobacz też:

Maciej Dowbor nie wytrzymał. Wymownie skomentował wywiad Koroniewskiej

Joanna Koroniewska zabrała głos ws. dzieci. Z Dowborem podjęli decyzję

Wieści o Robercie Janowskim nie pozostawiają złudzeń. Padł termin

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Dowbor | Maciej Rock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy