Reklama
Reklama

Szokująca decyzja Macieja Dowbora. Słynny dziennikarz żegna się z Telewizją Polsat

Maciej Dowbor, który przez wiele lat związany był z Polsatem, nagle i bez wcześniejszych zapowiedzi, ogłosił w mediach społecznościowych, że... kończy współpracę ze stacją. Czy to oznacza koniec jego medialnej kariery?

Maciej Dowbor przez wiele lat związany był z Telewizją Polsat

Maciej Dowbor od lat jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Prezenter swoją karierę rozpoczynał w radiowej Trójce, gdzie prowadził audycję "Departament Sportu".

Potem przez pewien czas związany był z Telewizją Polską - gdzie można było oglądać go w "Pytaniu na śniadanie" - a następnie przeniósł się do TVN-u.

Reklama

Ostatnio jednak małżonek Joanny Koroniewskiej kojarzony był głównie z Polsatem. Dziennikarz zdobył ogólnopolską popularność i sympatię widzów dzięki takim programom jak "Got to Dance. Tylko taniec" i "Twoja twarz brzmi znajomo".

To właśnie w przebojowym muzycznym show prezenter miał okazję rozwinąć skrzydła.

Maciej Dowbor podjął zaskakującą decyzję

Chociaż wydawało się, że syn Katarzyny Dowbor na dobre zadomowił się w Polsacie, ku ogromnemu zdziwieniu widzów, w środę wieczorem przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych, że... kończy swoją współpracę ze stacją.

"Żegnaj Polsat! Z tą decyzją biłem się od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych w moim zawodowym życiu! Postanowiłem zakończyć mój "związek" z Telewizją Polsat. Dziś poinformowałem o tym moich przełożonych"- napisał bez ogródek na swoim instagramowym profilu.

Przy okazji odsłonił kulisy swojego odejścia z telewizji.

"Od razu ucinam spekulacje. Nic złego się nie stało, nie mam i nie miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów. Po prostu coś się we mnie wypaliło. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. A ja uznałem, że to jest ten moment, kiedy mogę odejść na własnych zasadach, zostawiając po sobie, mam nadzieję, fajne projekty i dobre wspomnienia..." - dodał.

Maciej Dowbor żegna się z Telewizją Polsat

Pomimo zaskakującego ruchu ze strony prezentera, 45-latek zapewnia, że czas spędzony w Polsacie będzie wspominał bardzo dobrze.

"W Polsacie spędziłem 20 lat bez kilku miesięcy. To był fantastyczny czas, który mnie ukształtował i w ogromnej mierze zawodowo stworzył. Otrzymałem mnóstwo szans rozwoju, robiłem rzeczy, o których wcześniej bym nie marzył! Dziesiątki programów, setki odcinków, niezliczone koncerty i inne wydarzenia sceniczne - sam sobie tego zazdroszczę!" - dowiadujemy się z jego wpisu.

Na koniec Maciej Dowbor skierował się bezpośrednio do swoich kolegów i koleżanek z pracy. Nie zapomniał także o specjalnych podziękowaniach dla widzów.

"Spotkałem masę wspaniałych ludzi, w tym także osoby, które dziś z pełną odpowiedzialnością mogę nazywać przyjaciółmi! Dziękuję Wam wszystkim za ten niesamowity czas!
No i przede wszystkim dziękuje Wam Drodzy Widzowie, za to, że przez tyle lat byliście ze mną!" - podsumował.

Czy to oznacza koniec medialnej kariery byłego gospodarza "TTBZ"? Póki co, dziennikarz nie chce odpowiadać na to pytanie.

"Na razie robię sobie przerwę. A co będzie dalej?! Czas pokaże! Póki co chce celebrować wakacje z moją rodziną, po raz pierwszy od wielu lat nie na planie!" - zakończył.

Zobacz też:

Maciej Dowbor nie wytrzymał. Wymownie skomentował wywiad Koroniewskiej

Joanna Koroniewska zabrała głos ws. dzieci. Z Dowborem podjęli decyzję

Wieści o Robercie Janowskim nie pozostawiają złudzeń. Padł termin


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy