Reklama
Reklama

Sykut-Jeżyna komentuje udział Macieja Kurzajewskiego w "Tańcu z Gwiazdami". Nie ma wątpliwości

Nadal nie opadły emocje po ostatnim sezonie "Tańca z Gwiazdami". W tej edycji konkurencja była naprawdę mocna a uczestnicy ścigali się w tym kto w danym odcinku dostanie lepsze noty. Ostatecznie Kryształową Kulę odebrali Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Poziom tej edycji sprawił, że widzowie domagają się tego, by kolejnym sezonie mogli zobaczyć równie znane osoby. Dużo mówi się o tym, że w programie ma wystąpić Maciej Kurzajewski. Tę plotkę postanowiła skomentować Paulina Sykut-Jeżyna.

Nowa edycja “Tańca z Gwiazdami" już niedługo

Wiadomo już, że widzowie na ekranach telewizyjnych już niedługo będą mogli oglądać 15. edycję "Tańca z Gwiazdami". Na razie nie wiadomo, jakich celebrytów zobaczymy na parkiecie, ale w internecie, aż huczy od plotek. Osoby, o których się mówi, to między innymi: Karolina Gilon, Blanka, czy Viki Gabor. Na ten moment nie ma jeszcze nic pewnego.

W ostatnich dniach w mediach pojawiło się kolejne nazwisko, które podobno jest brane pod uwagę w kolejnej edycji show. Jak donosi Plotek, widzowie mogliby zobaczyć na parkiecie Macieja Kurzajewskiego. Prezenter miałby wziąć udział w show, które lata temu wygrała jego obecna ukochana.

Reklama

Według Plotka, gdyby Kurzajewski zgodził się na udział w programie, to wśród tancerzy z pewnością nie zobaczylibyśmy Marcina Hakiela. Przypominamy, że ten w 2005 roku wygrał "Taniec z Gwiazdami" w parze z aktorką Katarzyną Cichopek. Taniec połączył ich wtedy także w życiu prywatnym. Para związała się ze sobą i przez wiele lat tworzyła zgrane małżeństwo. Było tak do czasu, gdy Cichopek postanowiła związać się z właśnie z Kurzajewskim.

Niespodziewany romans Cichopek i Kurzajewskiego

W 2022 roku gruchnęła informacja o tym, że małżeństwo Cichopek i Hakiela rozpadło sięKasia szybko znalazła pocieszeniu u kolegi z branży Macieja Kurzajewskiego. Marcin także nie próżnował. Jego aktualna partnerka Dominika jest w ciąży i wszystko wskazuje na to, że w ich związku wszystko udała się pomyślnie.

Paulina Sykut-Jeżyna komentuje udział Kurzajewskiego w "Tańcu z Gwiazdami"

Dziennikarz Kozaczka postanowił zapytać współprowadzącej "Tańca z Gwiazdami" o to, czy chciałaby zobaczyć Macieja Kurzajewskiego w show. Paulina Sykut-Jeżyna odpowiedziała stanowczo i zabawnie.

"Oczywiście, że tak, bardzo chętnie bym zobaczyła Maćka fikającego na przykład sambę" - stwierdziła prezenterka.

Lista uczestników nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" nie jest jeszcze znana. Pewne jest jednak to, że widzowie zachęceni poziomem ostatniej edycji chcą zobaczyć na liście mocne nazwiska. Obecność prezentera na parkiecie na pewno wywołałaby sporo emocji. A Wy, co sądzicie o występie Macieja Kurzajewskiego w "Tańcu z Gwiazdami"? Chcielibyście zobaczyć go w pojedynku o Kryształową Kulę?

Zobacz też:

Paulina Sykut-Jeżyna weźmie ponowny ślub. Ujawniła szczegóły [POMPONIK EXCLUSIVE]

Paulina Sykut-Jeżyna skomentowała zachowanie Cichopek. Tak widzi jej relacje z mediami [POMPONIK EXCLUSIVE]

Kurzajewski ogłosił oficjalnie i to taką nowinę. Nagle potwierdził, koniec domysłów

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy