Reklama

Reklama

Reklama

Kasia Cichopek potwierdza związek z Maciejem Kurzajewskim. Paulina Smaszcz atakuje

Katarzyna Cichopek obchodzi dziś swoje 40. urodziny. Z tej okazji postanowiła spędzić je w uduchowionej atmosferze wraz z ukochanym Maćkiem Kurzajewskim (potwierdziła właśnie związek na Instagramie). Aktorka wybrała się do najważniejszego miejsca dla wierzących - Izraela. Niestety, pod postem Kasi Cichopek znów pojawił się złośliwy komentarz od byłej żony Macieja Kurzajewskiego.

Po wielu ciężkich ostatnich miesiącach związanych z rozstaniem i rozwodem z Marcinem Hakielem Katarzyna Cichopek postanowiła spędzić swoje 40. urodziny z dala od Polski. 

Kasia Cichopek potwierdza związek z Maciejem Kurzajewskim

Na Instagramie dodała serię zdjęć zrobionych w Ziemi Świętej. Ostatnie, z Maćkiem Kurzajewskim, podpisała wymownie: "Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... Miłość. Pozdrawiamy z Izraela".

Maciej Kurzajewski dodał na swój Instagram takie samo zdjęcie z podpisem: "Cieszę się, że ten dzień mogę dzielić z Tobą!".

Reklama

Niestety, nie każdy życzy szczęścia Kasi, a już tym bardziej Paulina Smaszcz, która atakuje w komentarzach aktorkę i swojego byłego męża Macieja Kurzajewskiego.

Katarzyna Cichopek spędza 40. urodziny w Izraelu

Katarzyna Cichopek pojechała do Izraela, by podziękować Bogu za wszystko, co ją spotkało - dobrego i złego. 

"Biblijne "40 dni" to symboliczny okres kłopotów i trudności. Moją czterdziestkę postanowiłam spędzić właśnie w Ziemi Świętej, w Jerozolimie, by dziękować za czas trudów i kłopotów, za miłość najbliższych i Wasze wsparcie oraz prosząc o naukę i błogosławieństwa na dalsze życie jako kobieta, córka i matka" - napisała Cichopek.

Katarzyna Cichopek urodziła się dokładnie 7 października 1982 roku. Z okazji okrągłych urodzin dodała też słodki film ze swoimi zdjęciami i filmami z dzieciństwa. Czyż nie była słodka?

"40 lat minęło...dziękuje za każdy dzień, za każde doświadczenie. Z radością i optymizmem patrzę w przyszłość. Och Życie, kocham Cię nad życie!" - napisała w poście Cichopek.

Paulina Smaszcz (była żona Kurzajewskiego) SZYDERCZO komentuje post Cichopek

Okazuje się, że okazję postanowiła wykorzystać Paulina Smaszcz-Kurzajewska, która najwyraźniej denerwuje się związkiem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego (jej byłego męża). 

Pod urodzinowym postem Kasi Cichopek Paulina Smaszcz napisała złośliwy komentarz: "Kasiu, sto lat!!! Cieszę się, że @maciejkurzajewski zabrał Ciebie do Izreala, który zna doskonale i spędzacie wspaniale Twoje 40 urodziny!!! Sto lat!!! Sto lat!!!" - napisała Kobieta Petarda (pisownia oryginalna). 

To jednak nie koniec! W niedługim odstępie czasu Smaszcz napisała też kolejny komentarz, który był czystym wywlekaniem brudów i atakiem na swojego byłego męża, z którym podobno jest "w świetnych relacjach".

"Kasiu, zapytaj @maciejkurzajewski co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izarelu? Mimo wszystko, spędzaj swoje urodziny WSPANIALE" - napisała zazdrosna Smaszcz (pisownia oryginalna).

Myślicie, że Paulina Smaszcz napisała to:

  • specjalnie złośliwie,
  • aby znowu o niej pisano,
  • życzliwie i z uśmiechem na ustach,

po to, aby:

  • Kasia się opamiętała i oddała jej mężczyznę,
  • ulżyć sobie we frustracji,
  • pokazać swoją wyższość nad Cichopek.

Co obstawiacie?

Zobacz także:

Katarzyna Cichopek odżyła po rozwodzie. Z okazji 40. urodzin spełniła marzenie

Katarzyna Cichopek zdradza, jak wyglądają jej wieczory. Nie jest nudno

Prawie 40-letnia Kasia Cichopek w młodzieżowej stylizacji. Ale mini!

Rozwód z Cichopek to był początek. Nowa ukochana Hakiela kazała działać! Oto do czego doprowadziła

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy