Reklama

Reklama

Reklama

Rozwód z Cichopek to był początek. Nowa ukochana Hakiela kazała działać! Oto do czego doprowadziła

Marcin Hakiel zaczął nowe życie po rozwodzie z Cichopek na dobre. Wpływ na to miała oczywiście jego nowa wybranka, z którą spotyka się od pewnego czasu. Tancerz nie chce za bardzo opowiadać o niej w mediach, bo "jeden medialny związek" już przeżył. Okazuje się jednak, że miałby o czym opowiadać, bo nowa wybranka postanowiła nakłonić go do sporych zmian...

Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela było jednym z najgłośniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie w ostatnich latach. Przez wiele miesięcy w mediach pojawiały się niemal każdego dnia publikacje na ich temat.

W końcu para doczekała się terminu rozprawy, na której zapadł wyrok o rozwodzie, bo małżonkowie dogadali się we wszystkim już wcześniej. 

Aktualnie każde z nich może w pełni zająć się swoim życiem i nowymi związkami. Jak wiadomo, Kasia miała już w czasie małżeństwa nawiązać bliższą relację z kolegą z pracy. 

Marcin długo nie mógł tego przeboleć, ale ostatecznie się z tym pogodził. Z pomocą przyszła pewna seksowna blondynka, która zawróciła mu w głowie. 

Reklama

Kobieta pochodzi z Wrocławia, ale w stolicy bywa tak często, jak to tylko możliwe. Ostatnio paparazzi przyłapali ich podczas wspólnego wieczornego wypadu na miasto. 

Marcin Hakiel ma poważne plany na przyszłość

Okazuje się, że nowa miłość ma na niego bardzo dobry wpływ i działa na tancerza bardzo "inspirująco", a on po rozstaniu z Cichopek ponoć bardzo "potrzebował bodźca" do dalszego działania. 

"Nowa sympatia przekonuje go, by jego Akademia Tańca wyszła ze stolicy i rozpoczęła działalność m.in. we Wrocławiu" - zdradza "Życiu na Gorąco" jego znajomy.

Sam Hakiel potwierdził te zaskakujące plotki...

"Dużo się dzieje, ale to tylko dobrze może o nas świadczyć" - wyznaje Marcin, dodając jednocześnie, że więcej o wybrance opowiadać nie zamierza.

"Nie będę komentował i opowiadał o swoim życiu. Byłem w jednym medialnym związku, kolejnych nie przewiduję" - uciął temat. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama