Reklama
Reklama

To ona zastąpiła Cichopek! Marcin Hakiel wybrał się na randkę z uroczą blondynką

Marcin Hakiel na początku rozstania z Katarzyną Cichopek nie czuł się najlepiej i korzystał nawet z pomocy terapeuty. Po jego wypowiedziach można było wnioskować, że ciężko mu pogodzić się z tą sytuacją. Teraz tancerz promienieje i nie widać po nim, by tęsknił do byłej żony. Wszystko za sprawą nowej miłości! Urocza blondynka zawładnęła jego sercem.

Marcin Hakiel cierpiał po rozstaniu z Cichopek

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela było dużym zaskoczeniem dla ich fanów. Para była małżeństwem od 14 lat i nigdy nie mówili, że przechodzą kryzys. Wręcz przeciwnie, w wywiadach zawsze podkreślali, że ich związek jest udany. Zdarzały się drobne kłótnie, ale nie wpływały one na ich uczucia. 

Rzeczywistość okazała się nie być tak różowa... W marcu na profilach małżonków w mediach społecznościowych, pojawiło się oświadczenie, w którym informowali o rozstaniu i prosili, by uszanować ich prywatność.

Reklama

Szybko się okazało, że Marcin Hakiel przerwie milczenie na temat powodów zakończenia relacji z Kasią. Udzielił słynnego już wywiadu Aleksandrze Kwaśniewskiej, w którym zasugerował, że małżonka poznała kogoś innego. Tancerz korzystał wtedy z pomocy terapeuty, który pomógł mu przetrwać najtrudniejsze chwile.

Marcin Hakiel znowu zakochany! W jego życiu jest nowa kobieta

Teraz zdecydowanie nie tęskni już do ex-małżonki i korzysta z uroków życia. W jego sercu zagościła urocza blondynka, z którą od pewnego czasu się spotyka. Nowa dziewczyna prosi jednak, by nie pokazywać jej twarzy, ponieważ nie jest związana z show-biznesem i woli zachować prywatność.

"Dziękuję za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję według prostych zasad, pokazuję prawdę, to, co uznam za stosowne do upublicznienia" - napisał na Instagramie.

Paparazzi przyłapali zakochanych w sobotę, gdy wybrali się na romantyczną randkę. Nieustannie trzymali się za ręce i widać było, że są w dobrych nastrojach. 

Jak podaje "Fakt", najpierw wybrali się do teatru Capitol na sztukę, a później na kolację. Hakiel był ciągle uśmiechnięty i dbał o swoją kobietę. Zobaczcie sami!

***

Zobacz także:

Hakiel już nie kryje się z "nową Cichopek". Robili zakupy dla nowego członka rodziny

Hakiel pokazał nową partnerkę! Już wiemy, dlaczego ją ukrywa

Prawie 40-letnia Kasia Cichopek w młodzieżowej stylizacji. Ale mini!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy