Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Hakiel pozuje z ukochaną! Trzymają się za ręce! Cichopek już ją poznała?

Marcin Hakiel coraz śmielej daje do zrozumienia, że jest w nowym związku. Niedawno pokazał ujęcie, na którym jego nowa partnerka skrywała się za nim, a teraz z kolei opublikował na fotkę, na której widzimy, że trzymają się za ręce!

Hakiel ma nową ukochaną

Marcin Hakiel w sierpniu definitywnie zakończył czternastoletnie małżeństwo z Kasią Cichopek. Para łącznie była ze sobą siedemnaście lat, doczekali się także dwojga dzieci.

Zanim oficjalnie dostał rozwód, nieśmiało sugerował, że zaczął nowy etap i w jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Co prawda dotąd nie przyznał oficjalnie, że jest w nowym związku, jednak relacje, które publikował na Instagramie, nie pozostawiały wątpliwości w tej kwestii.

Reklama

Hakiel trzyma za rękę nową partnerkę

Niedawno na instastory zamieścił fotkę, na której tajemnicza blondynka skrywała się za nim. Teraz poszedł o krok dalej i zamieścił zdjęcie, na którym trzyma kobietę za rękę. Na jego twarzy gości uśmiech i wyraźnie widać, że odżył po okresie, w którym publikował smutne lub zadumane zdjęcia. Pomocna w tym okazała się z pewnością terapia, na którą cały czas uczęszcza.

O nowej partnerce Hakiela póki co wiadomo niewiele. "Super Express" zdradził niedawno, że nie mieszka w Warszawie, a we Wrocławiu, zatem by mogli się zobaczyć, muszą podróżować. Wiadomo także, że ma córkę, z którą pociecha Hakiela i Cichopek, Helenka, ponoć się zaprzyjaźniła, gdyż dziewczynki są w podobnym wieku.

Nie wiadomo natomiast, czy kobieta zechce upublicznić swój wizerunek i czy kiedykolwiek zobaczmy jej twarz.

Póki co para korzysta ze wspólnych weekendów. Ostatni, patrząc na opis, jakie Marcin Hakiel do fotki, był bardzo dla nich udany. W hasztagach z kolei przytoczył przysłowie, że "najważniejsze jest niewidoczne dla oczu".

Myślicie, że Kasia Cichopek poznała już nową wybrankę Marcina Hakiela?

Fani w komentarzach od razu zaczęli gratulować tancerzowi:

"Panie Marcinie, z całego serca życzę wszystkiego najlepszego na nowym etapie życia"!

"Super! Dużo miłości"

"Dużo szczęścia i miłości życzę"

Zobacz też:

Hakiel wyznaje: niedługo role się odwrócą

Cichopek i Hakiel zaczynają nowy rozdział

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy