Reklama

Reklama

Reklama

Wymęczony Marcin Hakiel wyznaje: "Niedługo role się odwrócą"

Marcin Hakiel (39 l.) po rozwodzie z Katarzyną Cichopek (39 l.) rozpoczął nowy etap w życiu. Tancerz korzysta z wolności i oddaje się swoim pasjom. Jedną z nich bez wątpienia jest taniec. Niedawno świeżo upieczony rozwodnik pochwalił się zdjęciem z sali treningowej. Na ujęciu nie brakuje pięknej blondynki, która go "znów wymęczyła".

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zaszokowali fanów, gdy ogłosili, że po 17-latach bycia razem postanowili się rozwieść. Rozprawa w sądzie przebiegła sprawnie, a byli partnerzy już wcześniej podzielili majątek i opiekę nad dziećmi, dlatego nie było mowy o kłótniach przy adwokatach.

Reklama

Pod sądem celebrytce towarzyszył brat, a tancerz szybko wrócił do swoich obowiązków zawodowych. O tym, że po rozstaniu z matką swoich dzieci radzi sobie wyśmienicie próbuje udowodnić za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie podzielił się zdjęciem z piękną blondynką!

Zasapany Hakiel pozuje z piękną blondynką: "Znowu mnie wymęczyła"

Już na początku sierpnia media obiegła informacja, że Hakiel poznał nową partnerkę. Tajemnicza kobieta również ma córeczkę, która szybko zaprzyjaźniła się z Helenką. Natomiast na łamach "Rewii" pojawiły się słowa prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Według tabloidu Cichopek cieszy się, że jej były mąż znalazł pocieszenie i znów jest szczęśliwy.

"Bardzo cieszy się, że Marcin jest szczęśliwy i że to udziela się dzieciom. Znajomym powiedziała, że życzy mu jak najlepiej, bo widzi, że nowa partnerka jest dobra dla jej dzieci" - donosi osoba blisko związana z gwiazdką TVP.

Niedawno tancerz pochwalił się zdjęciem z piękną blondynką, a do fotografii dodał wymowny opis!

"Znowu mnie wymęczyła (siebie zresztą chyba też), ale już niedługo role się odwrócą!" - zaznaczył w sieci.

Na załączonym obrazku widzimy, jak umęczony i zasapany Hakiel zakończył trening i odpoczywa na krześle, a jego taneczna partnerka padła ze zmęczenia na podłogę. Jak się okazało, tajemniczą blondynką jest tancerka Anna.

Czyżby Hakiel faktycznie nie cierpiał już po rozstaniu z Cichopek?

Zobaczcie również:

Kurzajewski zażartował na antenie ze związku z Cichopek! Jak zareagowała była żona Hakiela?

Cichopek i Hakiel zaczynają nowy rozdział. Mają duże nadzieje na przyszłość

Katarzyna Cichopek łapie promienie słońca w obcisłej sukience. Posypały się komplementy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama