Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Hakiel pochwalił się zdjęciem nowej partnerki. Co za figura!

Marcin Hakiel po hucznym rozwodzie układa sobie życie na nowo u boku blond piękności. Niedawno opublikował wspólne zdjęcie. Teraz zdecydował się pokazać nieco więcej na instastory.

Marcin Hakiel postanowił podzielić się z fanami nowym zdjęciem z partnerką. W weekend udostępnił ich wspólną fotkę. Czy w ten sposób chciał się pochwalić nową wybranką serca?

Marcin Hakiel pozuje u boku tajemniczej blondynki na Instagramie

Marcin Hakiel ma już za sobą rozwód z Kasią Cichopek. Po hucznym rozstaniu, Marcin nie czekał długo na nową miłość. W jego życiu gości obecnie blond piękność, która swoją tajemniczością przyciąga uwagę w social mediach. Hakiel nie pokazał jeszcze jej twarzy, ani nie zdradził jej imienia, jednak od czasu do czasu wrzuca ich wspólne zdjęcia na swój profil na Instagramie. Jak wyglądają takie foty? On stoi przodem, ona...tyłem.

Reklama

Marcin Hakiel pokazał nowe zdjęcie partnerki

Po rozwodzie z Kasią Cichopek,  Hakiel zaczął aktywnie udzielać się w mediach społecznościowych. Obecnie, jego konto na Instagramie śledzi 90 tyś. obserwujących. Wśród jego wpisów znalazły się również pierwsze zdjęcia nowej partnerki - tajemniczej blondynki. Tabloidom udało się dotrzeć do kilku informacji na temat nowej miłości tancerza:

"Marcin poważnie myśli o nowej partnerce. Widują się coraz częściej. Przeszkodą nie jest dla nich nawet odległość. Mimo natłoku obowiązków, Marcin stara się jak najczęściej do niej jeździć. Dwa razy byli też na wspólnych wakacjach. Dzieci też złapały wspólny język i dobrze się razem bawiły" - zdradza informator. SuperExpressu.

Paparazzi przyłapało parę na wspólnych zakupach dla kota. Na zdjęciach widać, że nie szczędzili sobie czułości:

"Ostatnio ukochana Marcina gościła w Warszawie. O poranku razem z tancerzem wybrali się na zakupy do supermarketu, a później zajrzeli także do sklepu zoologicznego, gdzie kupili akcesoria dla kotka. Nie szczędzili sobie czułości"- donosi ten sam tabloid.

Ukochana Hakiela nie chce pokazywać twarzy

Pod jednym ze swoich postów, Hakiel wytłumaczył dlaczego jego nowa partnerka nie chce pokazywać twarzy:

"Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości" - napisał.

Z ubiegły weekend, tancerz podzielił się również nowym zdjęciem z ukochaną na swoim story:

Zobacz również:

Victoria Beckham zalała się łzami na pokazie podczas paryskiego Tygodnia Mody. Wiemy dlaczego!

Wojtek Gola we łzach mówi o śmierci ojca: "Nie zapomnę do końca życia"

Jerzy Urban marzył o pomniku na Placu Zbawiciela. "Wypinam gołą du*ę i pokazuję środkowy palec"
 

 

 

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy