Reklama

Reklama

Reklama

Hakiel pokazał nową partnerkę! Już wiemy, dlaczego ją ukrywa

Marcin Hakiel (39 l.) to jeden z najbardziej znanych tancerzy w Polsce. O mężczyźnie zrobiło znowu głośno, kiedy wraz z Kasią Cichopek ogłosił decyzję o rozstaniu. Medialna para wzięła rozwód pod koniec sierpnia 2022 roku. Obecnie Hakiel próbuje sobie na nowo ułożyć życie. Niedawno wyjawił, jaki będzie jego następny związek.

Marcin Hakiel po głośnym rozwodzie z Kasią Cichopek postanowił coraz częściej prezentować swoje nowe życie. Okazuje się, że tancerz poznał już nową kobietę, która jest chyba dla niego coraz ważniejsza.

Marcin Hakiel będzie ukrywać partnerkę? Wszystko na to wskazuje

Marcin Hakiel w ostatniej rozmowie z dziennikarzami "Fakt" wyjawił, że wyciągnął poważną lekcję z tego, co mu się przydarzyło. Tancerz powiedział również, że nie ma zamiaru opowiadać dużo o nowej partnerce, ani pokazywać jej publicznie. Chce skupić się na opiece nad pociechami, prowadzeniu biznesu.

Reklama

"Jestem po długim medialnym związku i nie zamierzam mieć takich kolejnych. Zamierzam być szczęśliwy. W sumie dzieci są coraz większe, pieluch już zmieniać nie trzeba, może więc będzie więcej czasu na jakieś dodatkowe rozrywki". - wyjawił Marcin Hakiel dziennikarzom "Faktu".

To dziwne co mówi Marcin, ponieważ ostatnio na jego instagramowym koncie pojawiło się zdjęcie najprawdopodobniej z nową partnerką. Kobieta pozuje w kwiecistej sukience, jednak nie można zobaczyć jej twarzy. Możliwe, że Hakiel po paru miesiącach przełamie się i zapozuje z nową ukochaną na jednym ze zbliżających się wydarzeń show-biznesowych. Oby tylko wtedy nie wpadł na byłą żonę, ponieważ może być niezręcznie.

Marcin Hakiel - życie prywatne i kariera

Marcin Hakiel urodził 6 czerwca 1983 roku w Gdyni. Ma młodszego o sześć lat brata. W 2008 roku ukończył studia na kierunku finanse i bankowość w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Gdańsku, studiował też w Helsinkach.

Uczył się tańca towarzyskiego w klubie "Perfekt" w Gdańsku, a jego nauczycielem był Piotr Czarnecki. Reprezentuje najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S".

W 2005 roku brał udział w dwóch pierwszych edycjach programu rozrywkowego TVN "Taniec z gwiazdami". Wraz z Cichopek wygrali w finale drugiej edycji programu.

W 2009 roku powrócił do udziału w "Tańcu z gwiazdami" w charakterze instruktora tańca aktorki Doroty Deląg.

20 września 2008 roku w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem poślubił Katarzynę Cichopek, którą poznał w sierpniu 2005 roku na planie programu "Taniec z gwiazdami". Mają dwoje dzieci, Adama i Helenę. Mieszkali na warszawskim Mokotowie, następnie przeprowadzili się na Sadybę. 11 marca 2022 roku w oświadczeniu wydanym w mediach społecznościowych poinformowali o rozstaniu. 25 sierpnia tego samego roku rozwiedli się.

***

Zobacz także:

Towarzyski skandal z Kurzajewskim i Cichopek. Była żona Paulina rozpętała aferę w sieci

Zakochany Marcin Hakiel wypił kawę w wyjątkowym towarzystwie. Co za uroczy widok!

Cichopek w kapciach na balkonie rozmyśla o JEGO towarzystwie: "jest pociągający"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | "Taniec z gwiazdami" | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy