Reklama
Reklama

Cichopek w kapciach na balkonie rozmyśla o JEGO towarzystwie: "jest pociągający"

Katarzyna Cichopek (39 l.) często widywana jest w towarzystwie młodego mężczyzny. Czyżby aktorka po rozwodzie z Marcinem Hakielem (39 l.) i RZEKOMYM romansie z kolegą z pracy, Maciejem Kurzajewskim (50 l.) postanowiła ulokować swoje uczucia w kimś zupełnie innym? Na Instastory Cichopek pochwaliła się zdjęciem z rozmyślań na balkonie.

Katarzyna Cichopek ostatnio była widywana w towarzystwie młodego i przystojnego mężczyzny. Na Instagramie widać, że oboje świetnie się ze sobą dogadują. Czyżby aktorka znalazła zastępstwo za Marcina Hakiela i Macieja Kurzajewskiego?

Zmiany w życiu Kasi Cichopek

Katarzyna Cichopek zmienia nazwisko na... Cichopek! W wyniku małżeństwa z Marcinem Hakielem aktorka przyjęła nazwisko męża bez rezygnacji ze swojego. Po rozwodzie, który miał miejsce 25 sierpnia w wersji online, para ostatecznie podążyła w różne strony.

Reklama

"Będzie zmieniać nazwisko i wcale nie ukrywała tego przed Marcinem. Od dnia ślubu nazywała się Katarzyna Cichopek-Hakiel, a teraz pozbędzie się nazwiska byłego męża i zostawi tylko Cichopek" - mówi informator dla "Super Expressu".

Na szczęście tancerz, jak i aktorka w jednym temacie są zgodni - dzieci. Pomimo niechęci Marcina Hakiela wobec swojej byłej żony (którą sam potem naraził na hejt w internecie, pojawił się on wspólnie z Kasią Cichopek na rozpoczęciu roku szkolnego Adasia i Helenki. Chociaż ich miny były nietęgie, to udało im się nawet chwilę porozmawiać.

Cichopek w kapciach na balkonie rozmyśla o JEGO towarzystwie. Znów byli widziani razem

Katarzyna Cichopek obecnie oddaje się swojemu nowemu projektowi związanemu z aranżacją wnętrz. Cichopek jest obecnie najbardziej zapracowaną prezenterką w TVP - wciąż jest prowadzącą "Pytanie na śniadanie", "You Can Dance" i nadal gra w serialu "M jak miłość".

Przystojniakiem z którym ostatnio jest była widziana Katarzyna Cichopek jest Jonatan Kilczewski, który prowadzi wraz z aktorką program w TVP.

"Praca z Jonatanem Kilczewskim to czysta przyjemność" - zachwyca się Cichopek, przekazując przy okazji dobrą wiadomość, że zakończyli właśnie zdjęcia do kolejnego odcinka. 

Tymczasem podczas nagrywania zarówno Kasia, jak i Jonatan byli przeziębieni. Na Instastory mężczyzny było widać uśmiechniętą od ucha do ucha Kasię, która mówi na nagraniu: "Dzisiaj ślepy prowadzi kulawego. Ja z katarem, ty też niedysponowany. Jesteśmy po prostu "pociągający".

Mamy tylko nadzieję, że teraz Paulina Szmaszcz-Kurzajewska będzie zadowolona, że Maciej Kurzajewski jest mniej widywany z aktorką. Przy czym w internecie nadal jest wolna amerykanka.

Zobacz też:

Towarzyski skandal z Kurzajewskim i Cichopek. Była żona Paulina rozpętała aferę w sieci

Marcin Hakiel wciąż jest w terapii

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przemykają na korytarzach TVP

Cichopek i Hakiel zaczynają nowy rozdziałpomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy