Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek pokazała się z nowym partnerem. Wspólnie ogłosili ważną wiadomość. Spływają gratulacje

Katarzyna Cichopek postanowiła podzielić się z fanami kolejną fantastyczną wiadomością. Z tej okazji zamieściła zdjęcie, na którym pozuje z nowym telewizyjnym partnerem. Wspólnie mieli do przekazania widzom ważną wiadomość. Gwiazda TVP dawno nie była tak szczęśliwa...

Katarzyna Cichopek w ostatnich miesiącach była jedną z najczęstszych bohaterek mediów plotkarskich. Oczywiście wszystko z powodu jej nagłego rozstania z mężem Marcinem Hakielem. 

O powodach rozstania tabloidy rozpisywały się długo i namiętnie. W tle pojawił się rzekomy romans z Maćkiem Kurzajewskim, podsłuchy w samochodzie dziennikarza i wylewane litrami żale przez tancerza. 

Kilka tygodni temu doszło do rozwodu. Para zrobiła to już na pierwszej rozprawie, bo wcześniej uzgodnili podział majątku i opiekę nad dziećmi. 

Teraz wolna oficjalnie Katarzyna może w pełni cieszyć się życiem. Bez wątpienia zawirowania w życiu prywatnym i uzyskany dzięki temu rozgłos sprawiły, że jej pracodawca postanowił wykorzystać zdobytą popularność, powierzając jej do prowadzenia kolejne programy. 

Reklama

Cichopek jest więc nie tylko prowadzącą "Pytanie na śniadanie", ale i jurorką w show "You Can Dance". Do tego w TVP Kobieta dostała program o aranżacji wnętrz. Do towarzystwa dostała współprowadzącego - sporo młodszego i przystojnego Kajetana. 

Wygląda na to, że tych dwoje złapała ze sobą świetny kontakt. Cichopek zamieściła właśnie ich wspólne zdjęcie, na którym pozują roześmiani. 

Katarzyna Cichopek pochwaliła się kolejnym sukcesem

Kasia nie może się nachwalić swojego nowego partnera...

Praca z Jonatanem Kilczewskim to czysta przyjemność" - zachwyca się Cichopek, przekazując przy okazji dobrą wiadomość, że zakończyli właśnie zdjęcia do kolejnego odcinka. 

"Metamorfoza wnętrza przeszła moje najśmielsze oczekiwania, ale to co liczy się dla mnie najbardziej, to uśmiech naszych bohaterów. Finały odcinków to mój ulubiony fragment programu, kiedy widzę łzy wzruszenia uczestników naszego programu. Pozdrawiamy Was serdecznie z planu Operacja Aranżacja a w niedziele zapraszamy na kolejny odcinek" - napisała gwiazda. 

W komentarzach zaroiło się od gratulacji. Ludzi cieszyli się kolejnymi sukcesami swojej ulubienicy. Nie brakowało też zachwytów nad jej partnerem.

Zobacz też:

Marcin Hakiel wciąż jest w terapii

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przemykają na korytarzach TVP

Cichopek i Hakiel zaczynają nowy rozdział

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel | Jonatan Kilczewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy