Ślub i wesele Rafała Brzozowskiego
Ślub Rafała Brzozowskiego był wczoraj tematem numer jeden serwisów show biznesowych. Wokalista i były gospodarz teleturnieju "Jaka to melodia?" długo trzymał w tajemnicy informację o swojej ukochanej i planowanym małżeństwie. Dopiero kilka dni temu Pudelek opublikował doniesienia o zbliżającej się ceremonii. Sam artysta potwierdził rewelacje na temat ślubu, kiedy gościł w programie "halo tu polsat". Nie chciał jednak podawać żadnych szczegółów.
"Na ten temat będzie jeszcze pewnie czas pogadać, bo z doświadczenia wiem, że jak wyciąga się życie prywatne do mediów, to nie wychodzi się na tym dobrze - mówił w rozmowie z Ewą Wachowicz i Agnieszką Hyży.
Z relacji w mediach wiadomo, że na ślub Rafała Brzozowskiego przybyło wiele znanych osób. Byli między innymi Tomasz Kammel z nową partnerką, Rafał Mroczek, Tomasz Iwan, Małgorzata Tomaszewska.
Po tym, jak młoda para powiedziała sobie "tak", goście i nowożeńcy świętowali ten wyjątkowy dzień na zorganizowanej z wielką pompą imprezie. Wesele odbyło się w Hotelu Warszawianka w Jachrance, niedaleko Warszawy nad Zalewem Zegrzyńskim.
Kulisy wesela Rafała Brzozowskiego. Pokazali zdjęcia
Celebryci dopiero późnym wieczorem i dzisiaj rano zaczęli chwalić się zdjęciami z wesela Rafała Brzozowskiego. Krzysztof Gójdź zarejestrował pierwszy taniec pary. Paparazzi przyłapali Izabellę Krzan, Martę Manowską i Andrzeja Piasecznego.
Wiadomo, że zaproszenia otrzymali także Joanna i Jarosław Kurscy czy Ida Nowakowska, jednak nie pojawili się na ślubie gwiazdora. Z kolei Edyta Górniak, którą z Rafałem Brzozowskim łączono przez wiele lat przekazała na swoim Instagramie życzenia dla młodej pary.


Zobacz też:
Rafał Brzozowski bierze dziś ślub. To ona zostanie żoną artysty








