Reklama
Reklama

Oto, co stoi za metamorfozą Roxie Węgiel. Powód zaskakuje

Roxie Węgiel zachwyciła wszystkich podczas swojego wstępu na Polsat Hit Festiwalu. Młoda artystka przykuła uwagę widzów nie tylko swoim głosem i choreografią taneczną, ale także wyglądem. Po koncercie udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, co tak mocno w ostatnim czasie wpłynęło na jej naturalną urodę.

Roxie Wędziel w odważnej stylizacji na sopockiej scenie

Roxie Węgiel w trakcie Polsat Hit Festiwalu wyglądała znakomicie. Postawiła na dość odważną stylizację. Założyła czarny gorset, krótkie mieniące się spodenki, czarne rajstopy oraz ciężkie buty na wysokim słupku. Ubiór w żaden sposób nie przeszkadzał jej jednak w wykonaniu zachwycającej choreografii. Umiejętności taneczne piosenkarki jeszcze nie tak dawno widzowie mogli podziwiać w programie "Taniec z Gwiazdami". Roxie była wielką faworytką show i dotarła aż do finału. Ostatecznie program wygrała Anita Sokołowska. Jak się jednak okazuje, piosenkarka wiele zawdzięcza udziałowi w "Tańcu z gwiazdami".

Reklama

Taniec z Gwiazdami zmienił życie Roxie

W ostatnim czasie dużo mówi się o wyglądzie Roksany Węgiel. Wiele osób nadal pamięta ją jako bardzo młodziutką dziewczynę, która reprezentowała nasz kraj w trakcie Eurowizji Junior w 2018 roku. Od tego czasu minęło jednak sporo czasu a wygląd Roxie zmienił się w znacznym stopniu. Piosenkarce bardzo często zarzuca się, że skorzystała z usług medycyny estetycznej, by poprawić swoje usta. W ostatnio udzielonym wywiadzie, dla serwisu Poltek.pl, gwiazda znowu odniosła się do tych zarzutów.

"Akurat nie robiłam żadnych poprawek. Schudłam kilka kilogramów po "Tańcu z Gwiazdami". Wcześniej też miałam taki moment, gdzie po prostu dużo ćwiczyłam i stąd szczęka się zarysowała. A policzki mam po mamie" - wyznała.

Roxie Węgiel o zabiegach medycyny estetycznej

Rokasana Węgiel zachwyca fanów swoją urodą i figurą. Przyznała, że choć sama nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, to nie jest ich przeciwniczką.

"Uważam, że jeżeli ktoś chce sobie coś zrobić, aby się lepiej poczuć, to nie ma problemu, ale uważam, że wszystko z umiarem i wszystko w swoim czasie. Jak ktoś chce, proszę bardzo. Ja nie mam z tym problemu" - stwierdzała w tym samym wywiadzie.

Roxie Węgiel niedawno skończyła dopiero 19 lat. W ostatnim czasie jej wygląd mocno się zmienił. Dziewczyna dojrzała i nie jest tą samą nastolatką, którą ludzie kojarzą z telewizyjnego talent show. Gwiazda już od jakiegoś czasu chce odejść od wizerunku małej dziewczynki i coraz lepiej jej się to udaje.

Zobacz też:

Roksana Węgiel jest zafascynowana postawą Dody. Jest jej inspiracją

Wielkie poruszenie u Roksany Węgiel. Słynny producent muzyczny dostrzegł jej talent

Roxie Węgiel i Kevin Mglej do tej pory trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roxie Wegiel | Polsat Hit Festiwal | Taniec z Gwiazdami 14
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy