Reklama
Reklama
Tylko u nas

Ostrowska-Królikowska przerywała milczenie o pracy w "Klanie". Padły wymowne słowa [POMPONIK EXCLUSIVE]

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zasłynęła z roli Grażynki Lubicz w kultowym już serialu "Klan". Produkcja nieprzerwanie od 1997 roku codziennie emituje odcinki w TVP. Tym razem przed aktorką stoi kompletnie inne wyzwanie - już wkrótce zobaczymy ją na parkiecie programu "Taniec z Gwiazdami" w Polsacie. W rozmowie z Pomponikiem Ostrowska-Królikowska zdradziła, że miała w planach odejść z serialu. I to nie raz!

Aktorka miała dość bycia Grażynką z "Klanu". Chciała odejść

Małgorzata Ostrowska-Królikowska już 3 marca 2024 w Polsacie pokaże swoje umiejętności na parkiecie w show "Taniec z Gwiazdami". W 14. edycji pojawi się plejada gwiazd,a emocje będą gwarantowane. W rozmowie z Damianem Glinką, aktorka podzieliła się odczuciami z nauki tańca, a także wyjawiła sekret produkcji "Klanu".

Reklama

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w "Tańcu z Gwiazdami". Zdradziła, jak sobie radzi na treningach

W czasie rozmowy z Pomponikiem, tancerz Kamil Gwara pochwalał swoją taneczną partnerkę, że świetnie sobie radzi: "Dotychczas trenowaliśmy więcej tańców standardowych, trenowaliśmy walca angielskiego i tutaj trzeba przyznać, że Małgosia radzi sobie bardzo, bardzo dobrze. Dopiero teraz wchodzimy w tańce latynoamerykańskie (...) więc Małgosia kwitnie w rumbie" - mówił Kamil Gwara w rozmowie z nami.

"Ale miałam duży kryzys, ponieważ w ogóle nie czułam tego tańca. Właściwie to nie chciałam tego tańczyć" - zdradziła aktorka, która jednocześnie podkreśliła, że nie ma problemu z bliskością podczas wykonywania układów tanecznych.

Aktorka w porównaniu do innych uczestników, np. Dagmary Kaźmierskiej nie ma trudności z kontuzjami, bólami czy zakwasami. "Naprawdę mają takie zakwasy? Może ja nie powinnam tego mówić, że ja nie mam" - dodała z żartem Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska chciała się zwolnić z "Klanu". Miała dość

Aktorka wyznała dla Pomponika, że angaż w "Tańcu z Gwiazdami" ma na celu pokazać ją w innej roli niż tylko Grażynki z "Klanu". Choć do dziś zdarza się, że na ulicy nazywają ją Grażynką.

"Przyzwyczaiłam się do tego. To jest część mojego zawodu. Bardzo często ludzie mówią do mnie Grażynko, pani Grażynko. No przyzwyczaiłam się już nie mam z tym problemu. Kiedyś miałam" - wyznała Ostrowska-Królikowska.

Co więcej, parę razy aktorka była już o krok od tego, aby zwolnić się z serialu. Dlaczego nigdy do tego nie doszło?

"Parę razy były takie sytuacje. Takich kroków było parę, ale bardzo mądra produkcja dawała mi przerwę. Pisali ciekawy wątek i z przyjemnością potem wracałam [na plan - przyp. red.]" - dodała gwiazda.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyznała też, że 

"Mam świadomość tego oczywiście, że jestem w pewnej szufladzieNawet w tym programie biorę udział, ponieważ chciałabym wyjść z szuflady i niekoniecznie Grażynkowej z takiej szuflady, w której sama się czuję wciśnięta. A taniec i treningi z Kamilem pozwalają mi otworzyć pewne szufladki w sobie, ale nie jest to proste. Mam takie przyzwyczajenia i nawyki, że trudno z nimi walczyć. 

"Taniec z Gwiazdami 14" już w marcu. Jakie pary wezmą udział?

W tej edycji tancerzy i celebrytów oceniać będą Iwona Pavlović, aktorka Ewa Kasprzyk, tancerz Rafał Maserak i choreograf Tomasz Wygoda. Oto wszystkie pary, które zobaczymy na parkiecie:

Zobacz także: 

Ostrowska-Królikowska w otoczeniu przystojniaków: "Ach, Ci mężczyzni"

Ostrowska-Królikowska weźmie udział w tanecznym show. A to wszystko za namową ważnej osoby

Ostrowska-Królikowska stawia na klasykę. Sylwetka zdradza, że już ćwiczy

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama