Reklama
Reklama
Tylko u nas

Najpierw zaskakujące wieści o rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej, a teraz to. Szykuje się wielki powrót do "TzG"

Czternasta edycja "Tańca z gwiazdami" co chwilę zaskakuje widzów kolejnymi zwrotami akcji. Po tym, jak Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, pomimo niskiej noty, uniknęli eliminacji z programu, jakiś czas później okazało się, że gwiazda "Królowych życia" sama zmuszona była wycofać się z dalszej rywalizacji. Na szczęście wiemy już, kto zastąpi celebrytów w kolejnym odcinku.

Zaskakująca decyzja Dagmary Kaźmierskiej

Udział Dagmary Kaźmierskiej w bieżącej edycji "Tańca z gwiazdami" od samego początku budził wśród widzów wielkie emocje. Gwiazda "Królowych życia" o Kryształową Kulę rywalizowała u boku Marcina Hakiela i chociaż w mediach plotkowano na temat tego, że były mąż Katarzyny Cichopek nie jest zadowolony z przydzielonej mu partnerki, sami zainteresowani szybko zdementowali sensacyjne doniesienia.

Reklama

Celebrytka wielokrotnie podkreślała, że pomimo problemów zdrowotnych na parkiecie daje z siebie wszystko. Chociaż w siódmym odcinku tanecznego show Polsatu para zdobyła najniższą notę w historii programu, widzowie zdecydowali się na wyeliminowanie Krzysztofa Szczepaniaka i Sary Janickiej.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel nie pojawią się już na parkiecie

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel szykowali się więc na kolejny występ i wszystko wskazywało na to, że mają zamiar powalczyć o zwycięstwo.

Niestety, okazało się, że 49-latka z powodu kontuzji musiała wycofać się z dalszego udziału w "Tańcu z gwiazdami".

"Muszę zrezygnować z programu. Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety, z tym żebrem jest ogromny problem. Mam problem nawet z oddychaniem. Jednak nie dam rady, przepraszam jeśli was zawiodłam. (...) Żarty żartami, dbajcie o zdrowie, bo macie jedno, a chorób są tysiące" - przekazała w mediach społecznościowych.

Na te wieści zdecydowała się zareagować sama Iwona Pavlović.

Smutek z powodu rezygnacji tancerki wyraziła także producentka show.

"Jest nam niezmiernie przykro z powodu odejścia Dagmary z programu. Martwimy się o jej zdrowie. Trzymamy za nią kciuki. Bardzo żałujemy, że musiała podjąć taką decyzję" - przekazała Edyta Tomczak w rozmowie z "Faktem".

Wiadomo już, kto zastąpi Dagmarę Kaźmierską i Marcina Hakiela

Wygląda na to, że to jednak nie koniec niespodzianek dla widzów popularnego tanecznego show. W sieci pojawiły się plotki, że Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel zostaną zastąpieni przez inną parę uczestników.

Jak poinformowali przedstawiciele telewizji Polsat do rywalizacji o Kryształową Kulę powrócą wyeliminowani w zeszłym tygodniu Krzysztof Szczepanik i Sara Janicka.

Tancerzy będzie można oglądać już w najbliższym odcinku. Czy druga szansa na zwycięstwo sprawi, że gwiazdy poczują dodatkowy wiatr w żaglach? Przekonamy się już niebawem.

Zobacz też:

Iwona Pavlović komentuje rezygnację Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami"

Iwon Pavlović zatańczyła na parkiecie. Fani "Tańca z gwiazdami" ruszyli do komentowania

Wieści od Kaźmierskiej nadeszły nieoczekiwanie. Potwierdziła, że to koniec

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy