Reklama
Reklama

Marcin Hakiel na seksownym nagraniu z ukochaną. "Tajemnicza Dominika" wyznała mu miłość

Marcin Hakiel (39 l.) od rozwodu z Katarzyną Cichopek spotyka się z tajemniczą Dominiką. Piękna blondynka nie raz pojawiała się już na kontach 39-latka w mediach społecznościowych. Do tej pory nagrania oraz zdjęcia nie były jednak aż tak odważne, jak najnowszy filmik.

Marcin Hakiel chwali się nową ukochaną w sieci

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek o swoim rozstaniu poinformowali w marcu 2022 roku. Para oficjalnie rozwód uzyskała jednak dopiero w sierpniu 2022 roku. Kiedy formalności zostały już dopełnione, obydwoje zaprezentowali światu swoje drugie połówki. Cichopek ogłosiła, że związała się Maciejem Kurzajewskim. Z kolei Marcin pochwalił się tajemniczą blondynką.

Reklama

Marcin Hakiel obłapia piękną Dominikę

Marcin Hakiel i Dominika od paru miesięcy chwalą się w sieci swoim związkiem. Para regularnie dodaje posty, a także publikuje nagrania, na których prezentuje swoją miłość.

Tym razem zakochani postanowili pokazać w sieci krótki filmik, na którym nie szczędzą sobie czułości. Materiał udostępnił w sieci fotograf ślubny Michał Całujek. Czy to oznacza, że para już niedługo powie sobie sakramentalne tak?

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy internautów. Większość pisała, że gratuluje tak pięknego związku. Filmik skomentowała również sama Dominika. Kobieta wyznała miłość Hakielowi.

"Kocham to ujęcie i tego Pana ;)" - napisała w sieci Dominika.

Marcin Hakiel chce zamieszkać z Dominiką?

Według informacji, które zebrali redaktorzy portalu "Super Express", Hakiel do swojej ukochanej musi jeździć aż do Wrocławia. To właśnie tam mieszka piękna Dominika. Blondwłosa piękność pojawia się jednak czasem w Warszawie, gdzie odwiedza Marcina.

"Marcin poważnie myśli o nowej partnerce. Widują się coraz częściej. Przeszkodą nie jest dla nich nawet odległość. Mimo natłoku obowiązków Marcin stara się jak najczęściej do niej jeździć. Dwa razy byli też na wspólnych wakacjach. Dzieci złapały wspólny język i dobrze się razem bawiłi" - miał mówić informator "Super Expressu".

Informator wspomniał również, że 39-letni Hakiel szuka nowego domu na obrzeżach Warszawy. Najprawdopodobniej kobieta miałaby się do niego wprowadzić.

"Marcin niedawno oglądał domy na obrzeżach Warszawy" - mówiła osoba z otoczenia Marcina Hakiela.


Zobacz też:

Marcin Hakiel od dawna nie opublikował zdjęcia ukochanej. Fani zaczęli się niepokoić

Hakiel spędzał miło czas z ukochaną na śniegu! Cichopek poszła tą samą drogą

Tajemnicza partnerka Marcina Hakiela budzi ogromne emocje. To o niej wiemy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama