Reklama
Reklama

Lewandowska, Rozenek-Majdan i Rodowicz mają luksusowe choinki. Bogactwo widać na pierwszy rzut oka

Gwiazdy i celebryci dokumentują każdą świąteczną chwilę. W tym roku niektórzy zaszaleli i na instagramowych kontach zaprezentowali bogato ubrane choinki. Zobaczcie, które zwróciły naszą największą uwagę.

Święta trwają w najlepsze, a gwiazdy doskonale czują się w tym magicznym czasie. Ich instagramowe konta przepełnione są fotografiami i nagraniami, na których pokazują, jak spędzają te dni. Niektórzy choinki ubrali już w listopadzie, z kolei inni zrobili to na ostatnią chwilę. Zobaczcie, jak prezentowały się przystrojone drzewka.

Choinki gwiazd 2022. Wybraliśmy najpiękniejsze drzewka

Pięknie ubrana choinka to jeden z ważniejszych elementów, który sprawia, że święta są magiczne. Ubieranie zielonego drzewka jest prawdziwą tradycją. Celebryci doskonale zdają sobie z tego sprawę i starają się co roku zaskakiwać ozdobami świątecznymi.

Reklama

Maryla Rodowicz jak na prawdziwą gwiazdę przystało, wie, jak błyszczeć w czasie świąt. Wokalistka zaprezentowała swoim fanom ogromną choinkę, która stanęła w jej domu. Nie zabrakło również złotego renifera.

Sylwia Nowak z kolei postanowiła pochwalić się fanom nie tylko choinką, ale również swoją figurą. Pod świątecznym drzewkiem zapozowała w bieliźnie.

Blogerka Katarzyna Tusk zdecydowała, że w tym roku jej choinka będzie ozdobiona jedynie żółtymi lampkami. Zielone drzewko wygląda więc trochę tak, jakby nie było w pełni ubrane.

Izabela Janachowska i jej mąż miliarder postanowili się nie ograniczać. Piękna prezenterka udostępniła w sieci fotografię, na której pozuje pod białym drzewkiem. Małżeństwo wybrało ogromne bombki i błyszczące światełka.

Anna Lewandowska z całą rodzinką zapozowała w swojej ogromnej posiadłości. Drzewko Lewandowskich w tak dużym wnętrzu prezentuje się dość skromnie. Piłkarz i trenerka przystroili choinkę czerwonymi, białym bombkami oraz ogromnymi kokardami.

Doda jak na jedną z najbardziej znanych gwiazd w Polsce przystało ubrała swoje drzewko w białe bomki i niewielkie cukrowe laski. Nie zabrakło również lampek, które dodają uroku przy zgaszonym świetle.

Piłkarz Artur Boruc z kolei wybrał klasyczne zielone drzewko. Ozdobił je bombkami i dużymi wstążkami, z których zrobił kokardki. Warto również zwrócić uwagę na ilość prezentów pod drzewkiem. Widać, że inflacja go jeszcze nie dopadła.

Marina i Wojciech Szczęsny postanowili wykonać zdjęcie pod klasyczną choinką. Drzewko zostało ozdobione ogromnymi podświetlanymi gwiazdami.

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z całą rodziną zapozowała pod drzewkiem, które mogłoby pojawić się w niejednym filmie. Czerwone bombki, cukrowe laski i błyszczące lampki dodają uroku.

Krzysztof Ibisz wraz z żoną i malutkim dzieckiem wykonali zdjęcie pod dość nietypowym drzewkiem. Choinka małżeństwa została przybrana niebieskimi dekoracjami, a także niewielkimi szyszkami.

Karolina Pisarek oraz jej ukochany mąż pochwalili się z kolei choinką przybraną różowymi kwiatami. Modelka nie zapomniała również o prezentach i pod drzewkiem umieściła kilkanaście ogromnych paczek.

Natasza Urbańska postanowiła, że w tym roku jej choinka będzie błyszczeć, tak jak ona na scenie. Gwiazda na drzewku powiesiła kule dyskotekowe, a także niebieskie lampki.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka już wrócili z podróży poślubnej. Święta postanowili spędzić w domu rodzinnym. Małżeństwo swoją choinkę ubrało w tradycyjne ozdoby. Nie zabrakło kolorowych lampek i łańcuchów.

Ewelina Lisowska na swoim instagramowym koncie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z ukochanymi psami. W tle można dostrzec choinkę, którą wokalistka przystroiła czerwonymi bombkami i błyszczącymi łańcuchami.

Patricia Kazadi postanowiła w swoich social mediach opublikować zdjęcia z bliskimi. Za wokalistką można zobaczyć błyszczące drzewko. Artystka ozdobiła je lampkami oraz kolorowymi bombkami.

Zobacz też:

Doda jako seksowna żona Mikołaja wygina się przy wigilijnym stole... z cateringu. Sprytnie?

Natasza Urbańska pozuje w uwodzicielskich koronkach. Biust na wierzchu

Sandra Kubicka i Baron na noworocznym spotkaniu z Lisowską i jej facetem!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy