Reklama
Reklama

Kuba Wojewódzki znowu atakuje Agnieszkę Chylińską. Padły mocne słowa

Kuba Wojewódzki (59 l.) to jeden z bardziej znanych dziennikarzy w kraju. Mężczyzna od lat prowadzi swój kultowy program w TVN. Przez jakiś czas zasiadał także za stołem jurorskim w show "Mam Talent". To właśnie wtedy wraz z Agnieszką Chylińską i Małgorzatą Foremniak oceniał talenty Polaków. Niedawno prezenter ujawnił, jak wyglądały kulisy jego odejścia z formatu TVN. Oskarżył dawne znajome o nielojalność. W swoim show postanowił wrócić do sprawy.

Kuba Wojewódzki - kariera

Kuba Wojewódzki od lat związany jest ze stacją TVN, w której prowadzi własny talk-show. Pierwsze kroki w show-biznesie stawiał jednak w programie "Idol", w którym on oraz inni jurorzy oceniali muzyczne umiejętności Polaków. Wojewódzki dostał później angaż w "Mam Talent", gdzie wraz z Małgorzatą Foremniak i Agnieszką Chylińską szukał największego polskiego talentu. Niestety ich wspólna przygoda zakończyła się. Wojewódzki postanowił ujawnić szczegóły tego rozstania w swoim programie.

Reklama

Zobacz też: Małgorzata Foremniak ostro o zarzutach Wojewódzkiego "Jestem zażenowana jego wypowiedzią"

Kuba Wojewódzki apeluje do Agnieszki Chylińskiej

W show Kuby Wojewódzkiego pojawił się niedawno Piotr Gąsowski. 59-latek zapytał się byłego już prowadzącego program "Twoja twarz brzmi znajomo" o to, jak wyglądało odejście z polsatowskiego programu po zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej. Przytoczył też swoją historię. "Król TVN" powiedział, że gdy odchodził z "Mam talent!" Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak deklarowały, że również odejdą. Kuba przyznał, iż nie wierzy w medialną lojalność.

Kobiety w mediach społecznościowych zdementowały słowa Wojewódzkiego i zarzuciły mu kłamstwo. Wojewódzki dość długo nie wypowiadał się na ten temat. W końcu postanowił zaapelować do Agnieszki w swoim show.

Po słowach Wojewódzkiego zrobiła się niezła afera. W komentarzach pod postem Agnieszki zaczęły udzielać się osoby związane z mediami i stawać po stronie Wojewódzkiego. Głos w sprawie zabrali między innymi Michał Wiśniewski, Maciej Dowbor czy Joanna Koroniewska.

Wojewódzki został także nieźle skrytykowany. Niektórzy jego słowa tłumaczyli tym, że chciał zażartować, ale coś mu nie wyszło. W kolejnym odcinku show Kuba postanowił nawiązać do programu "Mali giganci", na którego planie również współpracował z Agnieszką Chylińską.

"Ładnych parę lat temu robiłem taki program "Mali giganci" z Agnieszką Chylińską, którą pozdrawiam serdecznie"  - powiedział Kuba w nowym odcinku swojego show.

Niestety w programie Wojewódzki nie powiedział nic więcej. Można więc domyślić się, że dla niego sprawa jest zakończona. Gwiazdor z pewnością nie widzi najmniejszego problemu w aferze, którą rozpętał.

Kuba Wojewódzki zakłamuje prawdę?

Kuba Wojewódzki z "Mam talent!" odszedł w 2010 roku. Po czterech latach postanowił wrócić do tego wydarzenia w swoim programie. Wtedy jego gościnią była Agnieszka Chylińska. Kobieta wyznała wtedy, że nie wiedziała, iż Kuba planuje odejść z show.

"I to jak tak odszedłeś bez słowa, k*rwa" - mówiła Chylińska.

Kuba w wymijający dla siebie sposób postanowił odpowiedzieć na jej słowa.

"Prosiłem Foremkę, żeby ci powiedziała. Nie przekazała ci? Ewidentnie prosiłem Foremkę" - mówił Wojewódzki.

Zobacz też:

Wojewódzki ujawnił kulisy zwolnienia. Chylińska i Foremniak nawet nie kiwnęły palcem, choć wiele obiecywały!

Agnieszka Chylińska opowiada o pierwszym małżeństwie. Dlaczego trwało tak krótko?

Chylińska nie przestaje płakać. Prawda o chorobie synka ją przerosła. Co się dzieje w jej domu?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Agnieszka Chylińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy