Reklama
Reklama

Wojewódzki ujawnił kulisy zwolnienia. Chylińska i Foremniak nawet nie kiwnęły palcem, choć wiele obiecywały!

Kubę Wojewódzkiego wiele osób może kojarzyć jeszcze z czasów, gdy dziennikarz zasiadał za stołem jurorskim „Mam Talent”. Wówczas towarzyszyły mu Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak . Niedawno prezenter ujawnił, jak wyglądały kulisy jego odejścia z formatu TVN. Oskarżył przy tym dawne znajome o nielojalność! Obiecywały coś innego?

Kuba Wojewódzki jest jednym z najbardziej znanych dziennikarzy i prezenterów, który od lat związany jest ze stacją TVN, w której prowadzi własny program. Widzowie mogą go jednak kojarzyć z innych show, w których występował. Sławę przyniósł mu udział w "Idolu", gdzie Kuba zasiadał w jury, a później także "Mam Talent", gdzie 59-latek umościł się jako rodzynek między dwoma kobietami - Małgorzatą Foremniak i Agnieszką Chylińską. Niebywałe, jak skończyła się ich wspólna przyjaźń. Wojewódzki ujawnił szczegóły w swoim programie.

Reklama

Wojewódzki narzeka na znane koleżanki. Chylińska i Foremniak nie są takie święte?

W ostatnim odcinku swojego programu Kuba Wojewódzki gościł na swojej kanapie Piotra Gąsowskiego, który do niedawna był czołową gwiazdą programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

Dziennikarz postanowił poruszyć temat solidarności w show biznesie, przytaczając na wzór sytuację z własnego życia, kiedy to zawiódł się na koleżankach zasiadających z nim w jury "Mam Talent".

"Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z "Mam talent", to obie powiedziały: "Odchodzimy z tobą!". A jak było później, to chyba wiemy... Ja nie wierzę w taką lojalność!" - powiedział Kuba Wojewódzki wyraźnie zawiedziony.

Faktycznie Agnieszka i Małgorzata wciąż trzymają się ciepłych posadek w show, a w składzie jurorskim zmieniają się tylko mężczyźni. Po Kubie przyszedł do programu Robert Kozyra, później Agustin Egurrola, a obecnie na fotelu jurora zasiada Jan Kliment.

Do tej pory nie zostały ujawnione fakty w sprawie nagłego odejścia Wojewódzkiego z show TVN. W kuluarach mówiło się, że gwiazdor zdecydował się na przejście do "X-Factora" również emitowanego przez TVN. Trudno jednak zrozumieć, dlaczego oczekiwał, że koleżanki zrezygnują ze swojej pracy i pójdą w jego ślady.

Gąsowski popiera solidarność z przyjaciółmi w show biznesie

Piotr Gąsowski nie mógł słuchać tego wyznania z założonymi rękami i od razu wspomniał o swojej wiernej przyjaciółce Katarzynie Skrzyneckiej, za którą skoczyłby w ogień. Prezenter już raz przekonał się, jak to jest pracować z inną partnerką u boku, ponieważ gdy zwolniono Skrzynecką z "Tańca z gwiazdami", obsadzono jej stanowisko Nataszą Urbańską. Gąsowski nie wspomina przyjemnie tych chwil. Po raz kolejny para prezenterów spotkała się w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie występowała w zupełnie innych rolach, lecz wciąż mogła się cieszyć swoją obecnością.

W styczniu media obiegła wieść o tym, że Katarzyna Skrzynecka pożegnała się z posadą show Polsatu. Kilka dni później wyszło na jaw, że z formatu odszedł także Piotr Gąsowski, który w oficjalnym oświadczeniu napisał, że swoją decyzję uwarunkował roszadami w obsadzie, a dokładnie zwolnieniem Skrzyneckiej.

"Ja jestem taki lojalny! Za co? Za miłość do Kaśki. Już drugi raz była taka sytuacja. I powiedziałem, że nie chcę drugi raz do tego dopuścić, żeby zabierano mi Kasię" - powiedział Gąsowski.

Zobacz też:

Kuba Wojewódzki martwi się o TVP. Udostępnił prowokujący wpis

Kuba Wojewódzki chwali się smukłą partnerką. Fani nie mogą oderwać wzroku od jednej części ciała

Norbi pociągnięty za język. Pracodawcy z TVP mogą nie być zadowoleni z jego odpowiedzi!

Wojewódzki kpi z Cichopek. Nie zostawił na niej suchej nitki!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy