Reklama
Reklama

Wojewódzki kpi z Cichopek. Nie zostawił na niej suchej nitki!

Katarzyna Cichopek (40 l.) od ponad 20 lat może poszczycić się tym, że jest najpopularniejszą celebrytką w Polsce. W ostatnich miesiącach o gwieździe "M jak miłość" głośno jest za sprawą medialnego romansu z kolegą z TVP, Maciejem Kurzajewskim. Fani i prasa śledzą każdy krok prezenterki, a jej dokonania i karierę postanowił podsumować także Kuba Wojewódzki. Nie obyło się bez uszczypliwości i kpin!

Kuba Wojewódzki kpi z Katarzyny Cichopek. Tak podsumował jej karierę

Kuba Wojewódzki od lat znany jest ze swojego ostrego języka. Dziennikarz dał się poznać, jako osoba bezkompromisowa, krytyczna i ambiwalentnie nastawiona na celebryckie poczynania innych. Pomimo tego, że przybrał pozę człowieka, który gardzi show-biznesem, to bez niego nie umie funkcjonować, o czym przekonał publikę wielokrotnie, np. regularnie podsycając plotki na swój temat.

Pełen sprzeczności gwiazdor TVN ostatnio przebywał na wakacjach, gdzie towarzyszyły mu piękne kobiety, jednak spokój i wypoczynek "popsuła" mu Kasia Cichopek, a dokładniej informacje na jej temat, które każdego dnia pojawiają się w prasie i mediach.

Reklama

Wojewódzki postanowił zabrać głos w jej sprawie i w prześmiewczy sposób odniósł się do jej kariery!

Kasia Cihopek wyśmiana przez Kubę Wojewódzkiego. Będzie kolejny medialny konflikt?

Kasia Cichopek to celebrytka z krwi i kości, która żadnych wyzwań się nie boi. Gra w serialu, teatrze, prowadzi program śniadaniowy, reklamuje produkty wszelakiej maści, a na dodatek ma czas na wychowywanie dzieci, podróżowanie i pielęgnowanie młodzieńczej miłości do Macieja Kurzajewskiego. Cichopek ochoczo relacjonuje swoje życie osobiste i zawodowe w sieci, dzięki czemu internauci mogą być na bieżąco z tym, co się u niej dzieje.

Z jej wszechstronności postanowił zakpić Wojewódzki, który w najnowszym felietonie nie zostawił na gwiazdce TVP suchej nitki. Kuba odniósł się do jej kariery dziennikarskiej, a dokładniej do prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie". Gwiazdor TVN w "Polityce" nabijał się z 40-latki i w prześmiewczy sposób określił jej przygotowanie do pracy w takim formacie.

"Liderem programów śniadaniowych w 2022 r. było "Pytanie na śniadanie" w TVP. W grupie komercyjnej wygrywa "Dzień Dobry TVN". Brawo. Kasia Cichopek na nowo zdefiniowała dziennikarstwo. Teraz uśmiech zwalnia myśli z konieczności sensu" - napisał.

Czyżby Kuba zapomniał, że również w TVN programy śniadaniowe prowadzą osoby, które nie są z zawodowymi dziennikarzami?

Myślicie, że Kasia mu odpowie?

Przeczytajcie również:

Katarzyna Cichopek i Kurzajewski: "Teściowa" Cichopek pilnie poinformowana! Sensacyjne plotki to jednak prawda! 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkraczają na nową drogę życia. Czeka nas ślub roku?

Katarzyna Cichopek i Kurzajewski: Sensacyjne wieści z domu. Ślubu w Grecji nie będzie, a to nie koniec! To jednak nie były plotki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Kuba Wojewódzki | TVP | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy