Reklama
Reklama

Kuba Wojewódzki chwali się smukłą partnerką. Fani nie mogą oderwać wzroku od jednej części ciała

Kuba Wojewódzki (59 l.) oprócz prowadzenia telewizyjnego show jest również aktywny w social mediach. Niedawno udostępnił zdjęcie, na którym zaprezentował smukłą nieznajomą. Czyżby była to jego obecna partnerka?

Kuba Wojewódzki zaskakuje od lat

Kuba Wojewódzki to jeden z bardziej kontrowersyjnych dziennikarzy w Polsce. Od lat znany jest z tego, że lubi głośno wypowiadać swoje zdanie na różne tematy. Fani 59-latka mogą śledzić jego poczynania w social mediach. Dziennikarz bardzo chętnie udostępnia w sieci fotografie oraz nagrania, na których pokazuje, jak wygląda jego praca, a także życie prywatne. Niedawno zaskoczył swoich obserwatorów postem, w którym zaprezentował nową ukochaną.

Kuba Wojewódzki prezentuje nogi partnerki

Kuba znany jest z tego, że lubi chwalić się dość nietypowym fotografiami w sieci. Jeśli już pokazuje swoją partnerkę w social mediach, często wybiera sensualne kadry. Były już gołe pośladki nad morzem czy długie nogi w wannie. Teraz przyszedł czas na zdjęcie z samochodu. Kuba nie byłby sobą, gdyby zaprezentował fanom zwykły kadr. W najnowszym poście widzimy długie opalone nogi, najpewniej należące do partnerki 59-latka.

Reklama

W opisie nowego posta Kuba postanowił zapytać fanów, jakie mają plany na Walentynki, które świętuje się już niedługo, bo 14 lutego.

"A Wy wiecie, gdzie jedziecie we wtorek?" - napisał Kuba.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy internautów. Większości spodobały się długie nogi ułożone na desce rozdzielczej. Niektórzy zaczęli z dowcipkować z tego, że są to ogolone nogi Wojewódzkiego.

"Piękne nogi";

"Ale że nogi ogoliłeś, czy o co chodzi?";

"Co za nogi" - żartowali i zachwycali się komentujący.

Kuba Wojewódzki handluje najdroższymi pączkami w Polsce

Z okazji Tłustego Czwartku Kuba Wojewódzki postanowił zaproponować swoim fanom dość ekskluzywnego pączka. Wypiek kosztuje 49 złotych i wykonany jest z bardzo drogich składników.

"Z okazji Tłustego Czwartku przedstawiam Wam propozycję nie do odrzucenia. Pączki podobne do mnie - słodkie i nadziane (krem pistacjowy, polewa z różowej czekolady, puder malinowy, złoto jadalne, specjalne złote pudełko). Edycja limitowana 49 zł za sztukę" - napisał w sieci Kuba.

Zobacz też:

Magdalena Stępień w ramionach dziewczyny Wojewódzkiego. To ona jest jej wsparciem

Kuba Wojewódzki w końcu się ożenił? Przyjaciółka jego narzeczonej ujawnia, co wie

Kaczoruk poznała nową dziewczynę Wojewódzkiego. Zaskakujące, co o niej myśli!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy