Reklama
Reklama

Magdalena Stępień w ramionach dziewczyny Wojewódzkiego. To ona jest jej wsparciem

Magdalena Stępień (28 l.) po śmierci syna przeżyła ciężkie załamanie. Modelka stara się jednak nie popadać w rozpacz i małymi krokami wraca do normalności. W tym najtrudniejszym momencie w życiu wspierają ją przyjaciele i rodzina. Celebrytka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pokazała, jak nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego pomaga jej przetrwać dramatyczne chwile.

Magdalena Stępień: żałoba po śmierci synka

Magdalena Stępień po śmierci ukochanego syna, Oliwiera robi, co w jej mocy, aby na nowo poukładać swoje życie. Nie ulega wątpliwości, że już nigdy modelka nie odzyska pełni spokoju, jednak pomimo nawet największych tragedii, życie toczy się dalej. Celebrytka nie ukrywa emocji, które nią targają i regularnie dzieli się w mediach społecznościowych tym, jak przeżywa żałobę. Niedawno Magdalena Stępień zdobyła się na niebywałą odwagę i udzieliła kilku wywiadów, w których opowiedziała o ostatnich dniach życia swojego syna oraz zdradziła, jak radzi sobie w obecnej sytuacji. W rozmowie z Małgorzatą Ohme nie ukrywała, że nowa praca jest obecnie sensem jej życia. To właśnie dzięki zagospodarowaniu czasu, Magdalena Stępień odnajduje motywację do życia.

Reklama

Modelka przez cały czas może liczyć na wsparcie ze strony rodziny i przyjaciół. Co ciekawe, oparcie znajduje również wśród swoich koleżanek po fachu. W jednej z najnowszych relacji udostępnionych na Instagramie, Magdalena Stępień pokazała się w towarzystwie dziewczyny Kuby Wojewódzkiego. Modelka wybrała się na weekend w spokojne miejsce, aby z dala od metropolii odetchnąć świeżym powietrzem. W niespodziewanym wypadzie za miasto towarzyszyła jej Anna Markowska. Zdjęcia opublikowane na instastories Magdaleny Stępień pokazują, że modelki są do siebie podobne niczym dwie krople wody. 

Magdalena Stępień w ramionach dziewczyny Wojewódzkiego

Magdalena Stępień stara się dbać o swoje zdrowie psychiczne w tym niezwykle trudnym czasie. W związku z tym, modelka wykorzystała kilka dni wolnych, aby wypocząć od zgiełku miasta. Celebrytka wraz z Anną Markowską wybrała się w długi weekend w rejony górskie. Na swoim instagramowym profilu opublikowała kilka zdjęć wykonanych podczas wypadu za miasto. Na jednej z fotografii możemy zobaczyć Magdalenę Stępień, siedzącą na pagórku i wpatrującą się w dal.

"Chwilo trwaj ... Wszystko dookoła takie piękne, a pustka niewyobrażalna ... Ciężko dalej żyć, ale przecież jakoś trzeba" - tymi słowami opisała zdjęcie Magdalena Stępień.

Również na instastories modelki nie zabrakło zdjęć wykonanych podczas wyjazdu. Na kilku z nich pojawiła się w towarzystwie swojej przyjaciółki, Anny Markowskiej. Przy okazji podkreśliła, jak ważne jest, aby mieć w swoim otoczeniu kogoś bliskiego, na kim zawsze można polegać.

Oglądając wspólne zdjęcia Magdaleny Stępień i Anny Markowskiej nie sposób nie zauważyć podobieństwa, które je łączy. Obie panie nie tylko posiadają niemal identyczny odcień włosów, ale również podobne kości policzkowe. Łączy je także zbliżona ścieżka zawodowa, ponieważ każda z nich w przeszłości pracowała w modelingu. Magdalena Stępień na Instagramie zdradziła, że łączy je jeszcze coś więcej. Okazuje się, że celebrytki posiadają podobne charaktery.

"Chyba faktycznie jesteśmy do siebie podobne, nie tylko na zewnątrz" - wyznała Magdalena Stępień na Instagramie.

Bez wątpienia kontakt z bliskimi osobami to najlepszy sposób na ukojenie bólu duszy. 

Zobacz też:

Jerzy Połomski doznał uszkodzenia nogi. Menedżerka ujawnia nowe fakty

Paulina Smaszcz wyjawiła przyczyny utraty pracy. Znów oberwało się Kurzajewskiemu

Christina Applegate po raz pierwszy pojawiła się publicznie od usłyszenia druzgocącej diagnozy. Choroba postępuje

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Stępień | Kuba Wojewódzki | Anna Markowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy