Reklama

Magdalena Stępień

Piątek, 16 września 2022 (19:03) Aktualizacja Wtorek, 16 maja 2023 (11:30)
Magdalena Stępień zyskała popularność dzięki pojawieniu się w 5. edycji programu „Top Model”. Zrobiło się o niej głośno przez związek i późniejsze rozstanie z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. Co wiadomo o życiu modelki?
Magdalena Stępień - najważniejsze informacje
Magdalena Stępień /Kamil Piklikiewicz /East News

Magdalena Stępień - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  11.03.1994

 • Miejsce urodzenia:

  Oleśnica

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Rodzina i związki:

 • Zawód:

  model/ka

 • Produkcje:

Magdalena Stępień zyskała popularność dzięki pojawieniu się w 5. edycji programu „Top Model”. Zrobiło się o niej głośno przez związek i późniejsze rozstanie z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. Co wiadomo o życiu modelki?

Dzieciństwo i młodość Magdy Stępień

Magdalena Stępień urodziła się i dorastała w Oleśnicy, a jako nastolatka przez pewien czas mieszkała w Londynie. Była wychowywana jedynie przez matkę – o jej ojcu wiadomo tylko tyle, że pochodził z Rosji i nie utrzymywał z nimi kontaktu. Chociaż nie miała łatwego dzieciństwa, to jak sama wyznała, wyrosła na silną osobę, która wie, czego chce i usilnie dąży do wyznaczonych celów.

Magdalena Stępień - udział w Top Model

W wieku 25 lat Magdalena wystąpiła w 5. edycji programu rozrywkowego „Top Model”. Chociaż nie dotarła do finału, to zaszła bardzo daleko – razem z Karoliną Gilon odpadła przed finałem. Po programie obie kobiety razem pracowały w Telewizji Polsat. Nigdy nie porzuciła marzeń o byciu modelką. Od czasu emisji programu wzięła udział w wielu sesjach zdjęciowych i projektach. 

Magda Stępień na Instagramie

Magdalena Stępień prowadzi swój oficjalny profil na Instagramie pod nickiem @magdalena_stepien. Niegdyś regularnie relacjonowała leczenie swojego syna Oliwiera w mediach społecznościowych. 
Tam też modelka poznała piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. Para poznała się w 2020 roku na Instagramie. Magdalena polubiła jedno zdjęcie sportowca, a ten postanowił do niej napisać. Już wtedy Jakub Rzeźniczak nie cieszył się dobrą reputacją wśród kobiet. 

Związek z Jakubem Rzeźniczakiem

Mimo opinii, jaka krążyła wokół piłkarza, Stępień postanowiła dać mu szansę. Zakochani chwalili się swoim szczęściem w social mediach, publikując romantyczne zdjęcia. Niestety szczęście nie trwało długo – modelka przyłapała swojego partnera na zdradzie i natychmiast z nim zerwała. Niedługo po tym, jak zerwali, wrócili do siebie. Wyszło również na jaw, że Magdalena jest w ciąży.

Kiedy była w 8. miesiącu ciąży, Jakub Rzeźniczak od niej odszedł. Nie potrafiła poradzić sobie z tym psychicznie, dlatego skorzystała z pomocy psychoterapeuty. 

Oliwier - syn Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka 

W lipcu 2021 roku na świat przyszedł syn modelki i piłkarza – Oliwier. Los nie szczędził Magdaleny Stępień, która usłyszała druzgocącą diagnozę, że u jej malutkiego synka wykryto guz wątroby. Nowotwór był na tyle rzadki, że modelka postanowiła uruchomić zbiórkę, by zebrać fundusze na leczenie w Izraelu. Dzięki pomocy m.in. Anny Lewandowskiej, szybko zebrała potrzebną sumę (350 tys. złotych) i wyjechała z synem. Jakub Rzeźniczak nie popierał tego przedsięwzięcia, ponieważ uważał, że syn ma zapewnioną doskonałą opiekę lekarską w Polsce. W czasie pobytu w klinice w Izraelu modelka niejednokrotnie wyznawała, że nie może liczyć na wsparcie ojca swojego dziecka. 

Syn Magdaleny Stępień przegrał walkę z rakiem

Niestety Oliwier przegrał walkę z chorobą. O jego śmierci poinformowała Magdalena Stępień za pomocą Instagrama. Chłopiec żył nieco ponad rok. 
Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376” – czytamy na Instagramie.

Magdalena Stępień - Wiadomości

Magdalena Stępień - Wideo