Reklama
Reklama

Magda Stępień o stanie zdrowia synka. "Gdy jest poddawany narkozie, nie mogę powstrzymać łez"

Magdalena Stępień na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych. Skasowała wszystkie zdjęcia i przestała publikować nowe, aż do 22 kwietnia, gdy na jej Instagramie pojawił się wpis. "Od kilku miesięcy jestem skupiona wyłącznie na walce o życie mojego synka Oliwiera" - napisała była partnerka Jakuba Rzeźniczaka.

Kilka miesięcy temu Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak usłyszeli dramatyczną diagnozę - u ich syna wykryto nowotwór wątroby. Leczeniem chłopca mieli zająć się lekarze z Izraela, ale ponieważ to kosztowna terapia, to modelka zorganizowała w sieci zbiórkę. Sytuacja wzbudziła sporo kontrowersji, ponieważ piłkarz nie może narzekać na niskie zarobki. Stępień informowała wtedy, że koszty transportu medycznego oraz badań wyceniono na ok. 350 tys. zł.

Reklama

Stępień i Rzeźniczak: choroba syna

Udało się zebrać potrzebną kwotę i na początku roku 2022 Magda z synem wyjechali na leczenie. Dwa dni temu na jej Instagramie pojawił się wpis, w którym informuje o aktualnej sytuacji i dziękuję wszystkim za pomoc. 

W szpitalu pojawił się także były partner modelki i ojciec Oliwiera, Jakub Rzeźniczak. Do tej pory rodzice chłopca nie dogadywali się, ze względu na atmosferę, w której się rozstali. Przypomnijmy, że piłkarz zostawił Magdę, gdy była w końcówce ciąży i związał się z nową kobietą. Teraz starają się, dla dobra syna, poprawić swoje relacje.

Chłopiec co dwa dni otrzymuje w szpitalu kolejne dawki chemioterapii i jest poddawany badaniom. Na Instagramie Stępień pojawiło się w niedzielę instastory, w którym przekazała, że jest jej bardzo trudno i nie potrafi powstrzymać łez, za każdym razem, gdy Oliwier jest poddawany kolejnej narkozie.

Dodała, że dziękuje za modlitwę, która bardzo jej pomaga. Nie jest w stanie jednak odpisywać teraz na wiadomości, a dostaje ich bardzo dużo. 

Trzymamy kciuki za małego Oliwiera i życzymy mu dużo zdrowia!

***

Zobacz także:

Ida Nowakowska podlizuje się szefom. Niewiarygodne, co nam powiedziała

Dopatrzyli się tego na zdjęciu Joanny Opozdy! Koniec plotek

Halina Mlynkova przekazała radosne wieści. Fani są w szoku

Jasnowidz Jackowski pokazał "mapę grozy". Wytłumaczył, o co w niej chodzi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Stępień | Oliwier Rzeźniczak | Jakub Rzeźniczak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy