Reklama
Reklama

Halina Mlynkova szykuje się do trzeciego ślubu. "Będzie miał charakter prywatny"

Halina Mlynkova była zamężna już dwa razy. Po rozwodzie z Leszkiem Wronką miała zamiar wieść szczęśliwe życie singielki, jednak nic z tego. Na jej drodze pojawił się kolejny mężczyzna, a piosenkarka deklaruje, że jest z nim bardzo szczęśliwa. Zdążyła już nawet przyjąć oświadczyny. Teraz para planuje ślub.


Halina Mlynkova prawdziwą popularność zyskała 20 lat temu dzięki zespołowi Brathanki (sprawdź!), który należał do najpopularniejszych grup końca lat 90. Chociaż jego działalność trwała zaledwie 5 lat, piosenkarce wraz z całą grupą udało się stworzyć kultowe przeboje, które po dziś dzień rozgrzewają na parkietach klubowych. Później artystka zaliczyła udział w kilku programach rozrywkowych takich jak: "Taniec z gwiazdami", "Bitwa na głosy", czy "The Voice of Poland".

Reklama

Halina Mlynkova wyjdzie za mąż po raz trzeci!

Pierwszym mężem Halinki Mlynkovej był Łukasz Nowicki. Para doczekała się syna Piotra, który ma już 17 lat. Choć tuż po rozstaniu ich stosunki były napięte, to teraz wokalistka utrzymuje dobre relacje z byłym mężem. Niestety nie można tego powiedzieć o jej drugim partnerze Leszku Wronce, którego poślubiła w 2015 roku, a z którym rozwiodła się 5 lat później

Kiedy Halina Mlynkowa zaczęła realizować swój plan na radosne życie singielki, na jej drodze stanął Marcin Kindla, z którym zna się od lat. Para doczekała się synka, Leo. Piosenkarka przyznaje, że kiedy się urodził, poczuła się prawdziwie spełniona.

To właśnie to spotkanie było przełomowe w ich życiu. Halina Mlynkova powiedziała, że zaraz po koncercie zaczęli ze sobą rozmawiać i coś od razu zaiskrzyło. Piosenkarka podkreśla, że Marcin jest wspaniałym człowiekiem, a u jego boku jest bardzo szczęśliwa. Od niedawna mieszkają razem.

Teraz na Halinę Mlynkovą czeka najważniejsze, bowiem Marcin oświadczył się jej, a ona się zgodziła przyjąć oświadczyny. Para myśli teraz o ślubie. Jak podaje tygodnik "Życie na Gorąco" tym razem artystka planuje, że będzie skromna ceremonia o charakterze prywatnym. Pewne jest jednak to, że wesele odbędzie się jeszcze w tym roku.

Zobacz też:

Tomasz Kot był ciężko chory. Ciągle upadał i tracił przytomność. 

Maffashion powiększyła piersi? Wspomniała o tym na Instagramie

Netflix w tarapatach. Elon Musk wyszydza, a CEO proponuje reklamy

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy