Reklama
Reklama

Halina Mlynkova pochwaliła się 18-letnim synem. Jak dziś wygląda Piotr Nowicki?

Halina Mlynkova (44 l.) to wokalistka, która w ostatnim czasie spełnia się głównie w roli mamy. W czerwcu ubiegłego roku powitała na świecie drugie dziecko. Trudno w to uwierzyć, ale mały Leo ma starszego brata, który właśnie skończył 18 lat! Mlynkova pochwaliła się zdjęciem dorosłego już syna. Piotr Nowicki jest podobny do swojej mamy?

Halina Mlynkova pochwaliła się 18-letnim synem. Jak dziś wygląda Piotr Nowicki?

Halina Mlynkova popularność zyskała 20 lat temu dzięki zespołowi Brathanki (sprawdź!), który należał do najpopularniejszych grup końca lat 90. Później artystka zaliczyła udział w kilku programach rozrywkowych takich jak: "Taniec z gwiazdami", "Bitwa na głosy", czy "The Voice of Poland". 

Prywatnie była związana przez ponad 10 lat z aktorem i prezenterem Łukaszem Nowickim. Para doczekała się wspólnej pociechy - Piotra, który właśnie osiągnął pełnoletność. Piosenkarka postanowiła podzielić się z fanami pamiątkowymi zdjęciami dorastającej pociechy oraz swoimi życzeniami urodzinowymi na Instagramie. Jak napisała:

Reklama

Przypomnijmy, że po rozwodzie z ojcem Piotra w 2012 roku, Halina Mlynkova związała się z czeskim producentem Leszkiem Wronką, jednak po kilku latach ich związek również się rozpadł. Wronka nagrał nawet piosenkę, która miała nawiązywać do ich burzliwej relacji, pod tytułem "Kochałaś na niby"

Dziś Mlynkova jest szczęśliwą partnerką Marcina Kindla, z którym ma małego synka Leo.

Czy też widzicie podobieństwo Piotrka do Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego?

Zobacz też:

Koronawirus. Rekordy zakażeń w Izraelu. Niewielu chętnych na szczepienia

Omikron w Polsce dzisiaj. Dane Ministerstwa Zdrowia - 23 stycznia

Polka w finale Miss World 2021. Czy Karolina Bielawska ma szansę na koronę?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova
Reklama
Reklama
Reklama