Reklama
Reklama

Joanna Opozda znów imprezuje z młodszym. To na pewno najlepszy pomysł?

Joanna Opozda (35 l.) sprawia wrażenie, jakby coraz poważniej traktowała swoją znajomość z młodszym o 10 lat studentem UW. Ostatnio przedstawiła go swoim znajomym i do 5 nad ranem balowali razem w jednym z warszawskich klubów.

Joanna Opozda ma za sobą bardzo ciężkie przeżycia. Po trudnej ciąży, wymagającej częstych hospitalizacji, prześladowaniach ze strony hejterki, zdradzie męża, porodzie, rozstaniu i chorobie synka, wreszcie ma czas, by pomyśleć o sobie. 

Joanna Opozda imprezuje z przyjaciółmi

Aktorka nie ukrywa, że jest to możliwe dzięki mamie, która pomaga jej w opiece nad synkiem. Ta kwestia zresztą również wywołała spór między Opozdą i jej mężem. Antek Królikowski bowiem twierdzi, że co miesiąc płaci teściowej 4 tysiące złotych, Opozda zaś zapewnia, że z mamą rozlicza się sama. 

Reklama

Najważniejsze jednak, że babcia Vincenta jest osobą dyspozycyjną i nie ma nic przeciwko temu, by zajmować się wnukiem przez wiele godzin. Dzięki temu Opozda może od czasu do czasu zaszaleć na mieście. A ostatnio nawet ma z kim. 

Joanna Opozda: nowego chłopaka przedstawiła znajomym

Kilka miesięcy temu w życiu aktorki pojawił się Jan. Jak udało się ustalić, znajomy Opozdy jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, a obecnie studiuje na wydziale prawa UW. 

Jest o 10 lat młodszy od aktorki, co może nieco dziwić  w świetle jej zapewnień, że uważa się za kobietę dojrzałą i chce, by przyszły partner dorównywał jej pod tym względem. Ale może po prostu szukała kogoś, z kim mogłaby się wyszaleć. Ostatecznie nie każda znajomość musi kończyć się stałym związkiem. 

W każdym razie aktorka sprawia wrażenie zachwyconej nowym chłopakiem, do tego stopnia, że przedstawiła go swoim znajomym. Wraz z grupą przyjaciół, między innymi Magdaleną Stępień, udali się do jednego z modnych warszawskich klubów, serwujących szeroki wybór drinków i sushi. 

Opozda opuściła lokal dopiero około 5 nad ranem, po czym zaskoczyła wszystkich swoim zachowaniem. Na oczach świadków nieoczekiwanie zaczęła się chować między samochodami, zaparkowanymi przed klubem. Do tej pory nie wiadomo, co jej przyszło do głowy. Wstydzi się tego, że baluje do rana? Przecież jest młodą osobą, po trudnych przejściach, a jej synek został w domu pod troskliwą opieką babci. 

Joanna Opozda: intuicja czasem ja zawodzi

Chociaż jednak nikt nie odmawia Opoździe prawa do zabawy, to nie brakuje opinii, że mogłaby lepiej dobierać sobie towarzystwo. Młodszy o 10 lat student, który na dodatek stylem i fryzurą przywodzi na myśl skojarzenia z Antonim Królikowskim, nie wydaje się wymarzonym kandydatem na partnera. 

Do tej pory aktorka nie miała okazji zasłynąć niezawodną intuicją w dziedzinie kontaktów z mężczyznami. Przez jakiś czas spotykała się ze znanym z kochliwości Baronem, gitarzystą zespołu Afromental, a następnie płynnie przeszła w związek z wokalistą tej samej kapeli, Wojtkiem Łozowskim. Kiedy nieoczekiwanie postanowiła poślubić Antka Królikowskiego, wszyscy trzymali kciuki, ale bez większej nadziei. No i wyszło, jak wyszło. 

Czy o dekadę młodszy student jest idealnym lekiem na traumatyczne przeżycia? 

Zobacz też:

Tylko Opozda oskarżyła Królikowskiego o niebotyczną łapówkę, a nagle pojawia się takie zdjęcie

Królikowski nie chce "płacić" Opoździe i byłej teściowej? Komentarz mecenas rozwiał wszelkie wątpliwości

Antoni Królikowski w ogniu krytyki. Korwin Piotrowska i Minge komentują aferę i stają za Opozdą

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski | Magdalena Stępień
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy