Reklama
Reklama

Rzeźniczak stanął w obronie ukochanej. Ma już dość zgryźliwości internautów

Jakub Rzeźniczak po wielu nieudanych związkach odnalazł wreszcie szczęście u boku Pauliny, którą poślubił i uczynił swoją żoną. Para, która chętnie korzysta z dobrodziejstw współczesności i udziela się w social mediach, chętnie relacjonuje swoim obserwatorom przebieg ciąży, na której rozwiązanie obydwoje czekają z niecierpliwością. Na świecie ma się bowiem pojawić ich córeczka. Choć radość nie ma końca, sielankę pary przerwały przytyki internautów, którzy usilnie przypominają zakochanym o przeszłości. Tym razem Rzeźniczak nie puścił im tego płazem…

Jakub Rzeźniczak był z żoną na badaniach. Udostępnili kilka zdjęć i wywołali burzę

Jakub Rzeźniczak miał burzliwe życie uczuciowe i chętnie wdawał się w romanse z pięknościami. Piłkarz doczekał się nawet dwójki dzieci: córeczki ze związku z Eweliną Taraszkiewicz i synka Oliwera, który był owocem jego relacji z Magdaleną Stępień. Niestety, chłopiec zmarł, przegrywając walkę z rzadkim nowotworem, a jego śmierć położyła się cieniem na życiu rodziców. Każde z nich pogrążyło się w żałobie i znosiło ten trudny czas w domowym zaciszu. Stępień całkowicie zrezygnowała z obecności w mediach i postawiła na ciszę, a Rzeźniczak uaktywnił się w social mediach, gdzie publikował zdjęcia ze swoją ukochaną Pauliną, która wówczas służyła mu wsparciem.

Reklama

Niedługo potem stało się jasne, że związek tych dwojga to coś więcej, niż przelotny flirt. Świadczyły o tym zaręczyny pary, a także rychły ślub. Niedawno stało się jasne, że tych dwoje poważnie myśli o swojej przyszłości i chce założyć rodzinę, a to szybko im się udało. Obecnie obydwoje wspólnie oczekują na narodziny córeczki.

"To był dobry dzień. Rano mogliśmy zobaczyć naszą córeczkę, co prawda mało chciała się nam pokazać, ale najważniejsze, że rozwija się prawidłowo. Do zobaczenia za miesiąc Gdańsk" - napisała Paulina Rzeźniczak.

Internauci krytykują ukochaną Rzeźniczaka. Znów wspominają Stępień

Internauci nie mogli sobie odżałować zgryźliwości, gdy zobaczyli szczęście Rzeźniczaka, który po wielu miłosnych perypetiach w końcu się ustatkował u boku Pauliny. Ci bardziej dociekliwi stwierdzili, że nowa wybranka piłkarza usilnie stara się przypominać jego byłą partnerkę Magdalenę Stępień.

"Stylówka by Magda" - napisała jedna z obserwatorek pary.

Z pozoru wydawałoby się, że zakochani w sobie do szaleństwa małżonkowie, zignorują przytyk kobiety, ale wzburzony Rzeźniczak nie mógł puścić tej zniewagi mimo uszu. Na zaczepkę odpowiedział w swoim stylu.

"Magda Gessler the best. (...) No przecież odpisałem, że uwielbiamy Magdę Gessler. Codziennie oglądamy" - odpowiedział.

Na kolejne komentarze nie trzeba było długo czekać i choć internauci byli podzieleni, nie zabrakło tych, którzy stanęli w obronie jego ciężarnej żony. "Bezsensowny komentarz, połowa kobiet się tak ubiera" - czytamy pod wpisem.

Zobacz też:

Magda Stępień wprost zwróciła się do dziecka Rzeźniczaków. To chciałaby mu przekazać

Koniec domysłów. Hakiel i Stępień po raz pierwszy pokazali się razem

Magda Stępień w sukience jak namiot. Ale za to kusiła nóżkami

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Rzeźniczak | Paulina Nowicka | Magdalena Stępień
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy