Reklama
Reklama

Jakub Rzeźniczak wziął ślub. Ceremonia odbyła się na Florydzie

Jakub Rzeźniczak (36 l.) i Paulina Nowicka w końcu oficjalnie są małżeństwem. Zakochana para wzięła ślub w tajemnicy, podczas pobytu na Florydzie. Uroczysta ceremonia odbyła się na pięknej plaży. Zakochani opublikowali w sieci fotografię, na której pokazują swoje szczęście.

Nie od dziś wiadomo, że Jakub Rzeźniczak ma bogate życie uczuciowe. Piłkarz jest byłym mężem modelki Edyty Zając, którą zostawił dla niejakiej Eweliny (z tą ostatnią ma też dziecko). Romans nie trwał jednak długo, bo sportowiec zakochał się w Magdalenie Stępień, która brała udział w show TVN "Top Model".

Para rozstała się, kiedy na świecie pojawił się ich ciężko chory syn Oliwier. Niestety, dziecko zmarło po swoich pierwszych urodzinach. W międzyczasie u boku Jakuba pojawiła się nowa partnerka, Paulina Nowicka. Zakochani zaręczyli się pod koniec 2021 roku. Parę godzin temu ogłosili zaś, że są już po ślubie

Reklama

Jakub Rzeźniczak wziął ślub na Florydzie

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka od jakiegoś czasu przebywają na Florydzie. To właśnie tam odbyła się piękna uroczystość. Według informacji, które możemy znaleźć w sieci, doszło do niego 28 listopada 2022 roku na plaży w niewielkiej miejscowości Key Biscayne. Po ceremonii została zorganizowana impreza na Ocean Drive w Miami Beach.

Jak na prawdziwych celebrytów przystało Rzeźniczak i Nowicka opublikowali w swoich mediach zdjęcia, na których pozują zaraz po złożeniu sobie przysięgi małżeńskiej.

Trzeba przyznać, że para podczas wydarzenia prezentowała się pięknie. Panna młoda miała na sobie suknię Laurelle z efektownym gorsetem oraz długą spódnicę z tiulu. Z kolei Jakub wybrał na ten magiczny dzień szary garnitur.

Podczas uroczystej ceremonii obecna była mama Pauliny Nowickiej, z kolei ze strony piłkarza na imprezie można było dostrzec znajomego Rzeźniczaka Krzysztofa Gojdzia. Znany lekarz medycyny estetycznej podzielił się w swoich social mediach kilkoma zdjęciami z ceremonii.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów. Większość internautów była w szoku, że para zdecydowała się na ślub. Niektórzy obserwatorzy nie mogli uwierzyć w to, że Rzeźniczak zdecydował się na taki krok. Jego syn zmarł 27 lipca 2022 roku, więc od tej tragedii minęło niezwykle mało czasu.

"Lepszego momentu na ślub nie mogliście sobie wybrać. Porażka"

"Ze względu na szacunek do matki zmarłego dziecka to zdjęcie nie powinno się pojawić w sieci, a sytuacja w obecnej chwili. Albo się jest dżentelmenem, albo się go kreuje (w tej sytuacji coś nie wyszło)"

"Życzę dużo szczęścia, ale cholera jasna dopiero pochowałeś syna. Bez jaj, ogarnięcie się"

Zobacz też:

Afera po wywiadzie Stępień w "Dzień Dobry TVN". Kalczyńska reaguje na oskarżenia

Stępień jednak odwiedziła grób syna we Wszystkich Świętych. Ten widok odebrał jej mowę

Stępień przerywa milczenie po śmierci syna. Poruszające słowa

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy