Reklama
Reklama

Magda Stępień wprost zwróciła się do dziecka Rzeźniczaków. To chciałaby mu przekazać

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak mają niedługą, lecz bardzo zawiłą historię. Związali się w marcu 2020 roku, a rozstali latem 2021. Modelka była wtedy ciąży, a w dodatku niedługo po narodzinach wydarzyła się tragedia i chłopiec zmarł. Teraz piłkarz spodziewa się dziecka z nową partnerką. Co na ten temat myśli Magda? Udzieliła jasnej odpowiedzi, a nawet zwróciła się wprost do oczekiwanej przez byłego ukochanego córeczki.

Magda Stępień nie ma łatwo. Za nią trudna historia miłosna z Jakubem Rzeźniczakiem

Magda Stępień była partnerka Jakuba Rzeźniczaka nie została zbyt ciepło zapamiętana przez byłego. W rozmowie z Żurnalistą piłkarz wyznał, że miał ochotę uciekać z domu, gdy przebywała w nim ukochana. Jego słowa te (tak jak i inne wypowiedzi Rzeźniczaka na temat byłych partnerek) wzbudziły dużo zamieszania w sieci. Dziś wielu internautów podchodzi do miłosnych historii piłkarza oraz jego szacunku do partnerek po rozstaniu nieco sceptycznie.

Jakby tego było mało, piłkarz niedługo zostanie ojcem po raz trzeci, choć według internautów wzorem ojcostwa nie jest... Ma już sześcioletnią córkę Inez, lecz nie utrzymuje z nią kontaktu. Do tego w 2021 roku przyszedł na świat jego syn Oliwer, ze związku piłkarza z Magdą Stępień. Rzeźniczak był mocno krytykowany za urządzenie wesela cztery miesiące po śmierci swojego dziecka.

Reklama

Magda Stępień wprost o córce Rzeźniczaków. Skierowała do niej te słowa

Teraz na świat przyjdzie kolejna pociecha Rzeźniczaka. Paulina Rzeźniczak (dawniej Nowicka) chętnie zdradza szczegóły w mediach społecznościowych. Chwali się krągłościami i udostępnia znane cytaty na temat życia w miłości.

W tym czasie była partnerka piłkarza tak kwituje pytanie portalu Jastrząb Post o to, co chciałaby przekazać córce Rzeźniczaków: "Nie chcę tego komentować. Życzę dużo zdrowia, pomyślności ich córce i na tym chciałabym poprzestać swoją wypowiedź w tym temacie".

Rzeźniczakowie wiedzą, jakiej płci będzie dziecko. Ogłosili to na oficjalnej imprezie

Rzeźniczakowie już wyznali, jakiej płci jest ich dziecko. Zrobili to podczas oficjalnej imprezy "gender reveal", tak jak inne popularne gwiazdy. Paulina i Jakub wymyślili nawet sposób "prezentacji" dla gości, nawiązujący do ich piłkarskiego stylu życia. Przyszły tata musiał kopnąć piłkę, a wtedy pojawił się... różowy pył.

Szczęśliwi przyszli rodzice na Instagramie napisali krótko: "It's a GIRL". W komentarzu dodali: "Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa". Również pod innymi postami sportowiec nie kryje silnych emocji.

"Czekamy na ciebie" - napisał piłkarz pod fotografią, na której widać szczęśliwą parę w serdecznym uścisku. Na głowach mają czapki z napisami "mama" i "tata".

Stępień wygadała się przed czasem? Wielu o tym wiedziało

Chociaż niespodzianka z płcią się udała, to z samą informacją o ciąży nie wyszło równie dobrze. Magda Stępień wygadała się na długo, zanim doszło do ogłoszenia nowiny przez Rzeźniczaków. Miało to miejsce po tym, jak fani wysyłali jej swoje podejrzenia na temat ciąży Pauliny. Żona Jakuba przez wiele tygodni zasłaniała brzuszek.

"Proszę was, nie piszcie mi wiadomości, że nowa partnerka mojego ex jest w ciąży. Ja to wiem od dawna... Nie chcę być kojarzona z nikim z ich otoczenia! Przestańcie mnie informować o tym, co robią i co dzieje się w ich życiu. Taka prośba!" - napisała w mediach społecznościowych Magdalena Stępień, a jej słowa wkrótce potem okazały się prawdą.

Czytaj też:

Koniec domysłów. Hakiel i Stępień po raz pierwszy pokazali się razem

Magda Stępień w sukience jak namiot. Ale za to kusiła nóżkami

Stępień zdradziła, skąd ma pieniądze na luksusy. Ta odpowiedź nie każdego zadowoli

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Stępień | Jakub Rzeźniczak | Paulina Nowicka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy