Reklama
Reklama

Kolejne odejście z TVP. Dziennikarka rzuciła papierami po 25 latach pracy

Jak widać jedne zmiany pociągają za sobą kolejne. Tym razem z TVP odchodzi jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy programu. Marta Kielczyk postanowiła rzucić papierami po 25 latach pracy, co wywołało nie lada szok.

Kolejne odejście z TVP. Dziennikarka rzuciła papierami po 25 latach pracy

Marta Kielczyk była jedną z rozpoznawalnych twarzy, które od 25 lat pojawiały się w programach TVP. Dziennikarka pracująca od 1999 roku w "Panoramie" zmieniała stanowiska i programy, ale najwyraźniej dobry czas przeminął. Gwiazda postanowiła znaleźć swoje szczęście gdzie indziej - choć sama nie zdradziła planów na najbliższą przyszłość.

Marta Kielczyk odchodzi z TVP. To kolejny wstrząs na Woronicza

Jak donosi Plejada, Marta Kielczyk sama postanowiła odejść z Telewizji Publicznej. Dniem 1 marca 2024 roku złożyła wypowiedzenie.

Reklama

"Marta Kielczyk wczoraj podpisała rozwiązanie umowy z TVP za porozumieniem stron" - dodaje informator Plejady prosto z Woronicza.

Choć dziennikarka nie komentuje swojej decyzji o odejściu, to zakulisowo plotkuje się o jej odejściu przez serię zmian, które nastąpiły po 15 października 2023 roku. Wtedy wówczas największym echem odbiło się w mediach wielkie zwolnienie prezenterów w "Pytanie na śniadanie", takich jak m.in.: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Małgorzata Tomaszewska, Anna Popek, Aleksander Sikora, Tomasz Kammel, Tomasz Wolny, Izabella Krzan, czy Ida Nowakowska.

W TVP szykuje się powrót starych formatów

Za to coraz częściej mówi się o powrocie osób, które przed ośmiu laty regularnie pojawiały się na antenie programów TVP. Wśród nich jest Krystyna Janda, która nie kryje wzruszenia z możliwości ponownego odwiedzania siedziby na Woronicza. Co więcej, mają wrócić też formaty od dawna zapomniane przez widzów, np.: "100 pytań do...", "Młodzież kontra" czy "Bez retuszu".

Oprócz "Panoramy" Marta Kielczyk prowadziła w obrębie różnych wydziałów TVP m.in.: "Magazyn ekspres reporterów", "Za kulisami", "Wiadomości", "Gość Wiadomości", czy też była prezenterką podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Zobacz też:

Andrzej Piaseczny nieoczekiwanie pojawił się w "Jaka to Melodia". Ludzie zdębieli

Co dalej z "Jaka to melodia" i "Koło fortuny"? Przekazano pilny komunikat ws. prowadzących

Rafał Brzozowski zwolniony "Jaka to melodia". Ale jest problem z zastępcą

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Kielczyk | Panorama | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy