Reklama
Reklama

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" wybrali miejsce na ślub. Tam będzie huczne wesele!

Wygląda na to, że Iwona Mazurkiewicz (65 l.) i Gerard Makosz (83 l.) nie tracą czasu na przygotowania do swojego ślubu. Po trzech latach bycia w narzeczeństwie ich wielki dzień nadchodzi wielkimi krokami. Dotychczas było wiadomo jedynie o miesiącu, który wybrali Iwona i Gerard - koniecznie musiał być on z literą "r". A co z miejscem uroczystości?

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" wybrali miejsce na ślub. To będzie huczne wesele!

Dzięki "Sanatorium miłościIwona Mazurkiewicz i Gerard Makosza przeżywają swoją drugą młodość. Seniorzy korzystają z życia ile się da! Sylwestra spędzili na Wyspach Kanaryjskich, pływając katamaranem i zwiedzając okoliczne wyspy. Narzeczeni odwiedzili między innymi jaskinię Los Jameos del Agua, plantację winorośli w La Geria i przechadzali się po uroczych uliczkach miasteczek.

Reklama

Choć wrócili już dawno do Polski, to nie próżnują - właśnie ujawnili miejsce, w którym odbędzie się ich wesele!

"Sanatorium miłości". Iwona i Gerard tego lata wezmą ślub! Ilu będą mieli gości?

Iwona i Gerard poznali się w drugim sezonie "Sanatorium miłości". Najpierw się zaprzyjaźnili, a głębsze uczucie przyszło z czasem. Kiedy zakochani spędzili wspólnie wakacje, było wiadomo, że miłość kiełkuje. Podczas trwania pandemii, Iwona wprowadziła się do willi Gerarda w Zabrzu.

"My z Gerardem swoją miłość budowaliśmy na przyjaźni i zapracowaliśmy na uczucie, które jest gorące i nie gaśnie. Różnicy wieku i to, że jestem młodsza w ogóle u nas nie widać" - zapewniała w wywiadach Iwona.

Gerard oświadczył się Iwonie w dniu jej urodzin! Na przyjęciu zaręczynowym była między innymi Marta Manowska, prowadząca program "Sanatorium miłości". Od tamtego momentu narzeczeni przekładali ślub, aż w końcu udało im się wybrać idealną datę i miejsce.

"Ich miłość, radość życia i czerpania z niego garściami jest piękna. Iwona i Gerard to prawdziwi ambasadorzy naszego programu. Dla nich nie ma barier, granic, wieku. Jest miłość, prawda, wzajemny szacunek" - napisała wówczas Marta Manowska.

Iwona i Gerard z "Sanatorium" będą mieli huczne wesele. Wybrali wyjątkowe miejsce

"Stwierdziliśmy, że spotkań z rodziną i przyjaciółmi nie ma aż tak wiele, a chcemy celebrować nasze uczucie ze wszystkimi, a kiedy nie najlepiej wszystkich zebrać w jedno miejsce, jak nie na takiej wesołej uroczystości?" - wyjawiła Iwona dla "Faktu".

Iwona zdradziła, że sentymentalnie i romantycznie będzie, jeśli wezmą ślub w zamku w Niepołomicach. Tym samym miejscu, w którym się zaręczyli. Tam też odbędzie się ich wesele.

Zakochani zaplanowali, że zaproszą 80 osób, choć nie wykluczają, że lista gości może się jednak wydłużyć.

Zobacz też:

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" spędzili Sylwestra pod palmami. Ślub tuż tuż!

"Sanatorium miłości": jak wygląda dom Iwony i Gerarda? Tak mieszkają zakochani

Iwona Mazurkiewicz z "Sanatorium miłości" gorzko o emeryturach: "Starcza tylko na jedzenie"

Ilu mężów miała Iwona Mazurkiewicz z "Sanatorium miłości"? Gerard Makosz nie jest jej pierwszą miłością

Iwona z "Sanatorium miłości" mówi, jak wygląda jej seks po menopauzie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Mazurkiewicz | Gerard Makosz | "Sanatorium miłości"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy