Reklama
Reklama

Kiedy ślub Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości"? Decyzja zapadła!

Iwona Mazurkiewicz (62 l.) i Gerard Makosz (82 l.) z "Sanatorium miłości" wielokrotnie przekładali swój ślub. Nareszcie płyną szczęśliwe nowiny. Rok po zaręczynach, para nareszcie sprecyzowała, kiedy będzie można ich zobaczyć na ślubnym kobiercu.

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz poznali się w programie dla seniorów "Sanatorium miłości". Ona jest szalona i pełna energii, a on spokojny i stonowany. Para wielokrotnie przekładała swój ślub, lecz tym razem zdecydowali się na powiedzenie sobie "tak".

Ślub Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości". Jak się poznali?

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz byli uczestnikami drugiej edycji "Sanatorium miłości". Seniorka oprócz znalezienia miłości, chciała też doświadczyć pracy telewizji "od kuchni". Czy spodziewała się, że spotka Gerarda i zakocha się ze wzajemnością? 

Reklama

Para świetnie się dogadywała, lecz oficjalnie pozostawali singlami. Po zakończeniu nagrywania odcinków, wybrali się razem na wakacje do Egiptu. W międzyczasie od plotek na temat ich związku huczało z każdej strony.

Oficjalnie potwierdzili związek podczas pierwszej fali pandemii uczestnicząc w programie "Bądźmy razem w domu". To wtedy zauważono, że Iwona przeprowadziła się do Gerarda.

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości": historia miłości i zaręczyny

Gerard postanowił oświadczyć się Iwonie w dniu jej urodzin. 10 lipca 2021 roku podczas imprezy urodzinowej w Niepołomicach "Gerard wstał i zaprosił mnie do wspólnego życia. Popłakałam się, to były dla mnie ogromne emocje. Pierścionek bardzo mi się podoba, jest trafiony w punkt. Muszę przyznać, że mamy z Gerardem podobny gust. Ja cenię prostotę i elegancję, a taki właśnie jest ten pierścionek zaręczynowy" - mówiła wówczas Iwona.

Gościem na zaręczynach Iwony i Gerarda była między innymi Marta Manowska.

Kiedy ślub Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości"? Para ujawniła datę!

Od zaręczyn minął ponad rok, a para nareszcie ustaliła, że będzie ślub! Szczęśliwą nowinę ujawnili w programie śniadaniowym TVP.

"Słuchajcie Kochani, możemy zdradzić publicznie, że zapadła decyzja. Już jest ustalony termin. Urząd Stanu Cywilnego też jest załatwiony. To już jest dogadane, zaklepane, ale na razie sza - budujmy emocje. 2023, lato, miesiąc musi być na "R" - powiedzieli Iwona i Gerard w "Pytaniu na Śniadanie"

Zobacz też:

"Sanatorium miłości". Gerard i Iwona przekładają ślub

"Sanatorium miłości": jak wygląda dom Iwony i Gerarda? Tak mieszkają zakochani

Iwona z "Sanatorium miłości" mówi, jak wygląda jej seks po menopauzie!

Gerard Makosz z "Sanatorium miłości" w fatalnym stanie. Walczy o życie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | Iwona Mazurkiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama