Reklama
Reklama

​Gerard i Iwona z „Sanatorium miłości” zaręczyli się! Szczęśliwe zwieńczenie pięknej miłości

Gerard Makosz i Iwona Mazurkiewicz znają się od roku, jednak swój związek budowali z rozwagą i ostrożnie. Ich uczucie rozkwitło po zakończeniu drugiej edycji „Sanatorium miłości”.

Iwona Mazurkiewicz z Radomska była, jak dotąd, najmłodszą uczestniczką w historii „Sanatorium miłości”. Do programu trafiła w wieku zaledwie 60 lat i od razu wpadła w oko wszystkim panom. Ona jednak wykazywała daleko posuniętą ostrożność. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę, jak boleśnie życie ją doświadczyło. 

Mazurkiewicz przeżyła dwa tragicznie zakończone związki. Z pierwszym mężem rozwiodła się z powodu jego alkoholizmu. Drugi mąż, którego bardzo kochała, zmarł. Straciła też dziecko, które zmarło w czasie, gdy leżała w szpitalu w zagrożonej drugiej ciąży. Jak potem wspominała w rozmowie z „Rewią”:

Reklama

Osiem lat temu u Mazurkiewicz wykryto guza trzustki w zaawansowanym stadium. Jak potem ujawniła, sama była zdziwiona tym, że udało jej się przeżyć. Kiedy lekarze uznali, że jest na najlepszej drodze do pełnego wyzdrowienia, obiecała sobie, że od tej pory będzie żyć pełnią życia. To był jeden z powodów, dla których zgłosiła się do programu. 

Gerard i Iwona z "Sanatorium miłości" zaręczyli się

W „Sanatorium miłości” poznała starszego o 19 lat Gerarda Makosza. Chociaż od początku coś między nimi iskrzyło, program zakończyli jako single. 

Kilka miesięcy później wyszło na jaw, że spędzili razem wakacje w Egipcie. Ich związek stał się oficjalny, gdy podczas pierwszej fali pandemii wzięli udział w programie TVP „Bądźmy razem w domu”. Wtedy wyszło na jaw, że Iwona wprowadziła się do należącej do Gerarda willi z basenem w Zabrzu. Na tym nie koniec...


10 lipca, w dniu swoich 80. urodzin Gerard oświadczył się Iwonie. Potem odbyła się impreza zaręczynowa, na której goście honorowym była prowadząca „Sanatorium miłości”, Marta Manowska. 

Iwona na tę okazję przygotowała aż dwie kreacje. Pierścionek przyjęła w zielonej sukience, a na imprezę przebrała się w zwiewną suknię w kwiaty. 

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy