Reklama

Reklama

Reklama

"Sanatorium miłości". Gerard i Iwona przekładają ślub

Iwona Mazurkiewicz (61 l.) i Gerard Makosz (82 l.) z "Sanatorium miłości" pomimo swojego gorącego uczucia i niedawnych zaręczyn muszą zmienić plany. Co się stało?

Połączyła ich miłość w "Sanatorium miłości". Dziś Iwona Mazurkiewicz (61 l.) i Gerard Makosz (82 l.) wyjaśniają, jakie mają plany na przyszłość. Ich uczucie po programie przetrwało na tyle długo, że para zdecydowała się na kolejny krok. W lipcu 2021 roku Gerard oświadczył się Iwonie w dniu swoich urodzin! 

Zaręczyny Gerarda i Iwony z "Sanatorium miłości"

Reklama

Zaręczyny pary odbyły się 10 lipca. Oprócz najbliższych przyjaciół, seniorzy zaprosili też prowadzącą program "Sanatorium miłości", Martę Manowską.

Entuzjazm wywołany zaręczynami nie pochłonął całkowicie kochanków. Od razu ustalili, że ślubu w tym roku nie będzie. Oboje są jednak zgodni, że najlepszą opcją ślubu byłby dla nich ślub o kameralnym charakterze.

Gerard i Iwona z "Sanatorium miłości" - kiedy będzie ślub?

Przyszła panna młoda ma już pomysł na romantyczne wesele. Najlepiej, aby ślub był w ogrodzie - wtedy Iwona mogłaby założyć luźniejszą sukienkę w stylu boho. Entuzjazm i wizję podziela przyszły mąż Iwony, Gerard.

Ślub dwojga uczestników "Sanatorium miłości" nadejdzie, kiedy para znajdzie na to czas. Oboje są na razie bardzo zajęci prowadzeniem kanału na Youtube, a także prowadzeniem strony dla seniorów - umieszczają na nim filmy z gimnastyką, relacje z podróży i porady dla seniorów.

Czym jest "Sanatorium miłości"?

"Sanatorium miłości" to randkowy program typu reality show dla samotnych seniorów, którzy szukają towarzystwa i miłości. Program prowadzi Marta Manowska. Do tej pory stworzono 3 edycje programu, który emitowany jest na kanale TVP.

Zobacz też:

Iwona z "Sanatorium miłości" mówi, jak wygląda jej seks po menopauzie!
Gerard Makosz z "Sanatorium miłości" w fatalnym stanie. Walczy o życie
Prognoza ekspertów UW: maksimum zakażeń w tej fali pandemii za ok. tydzień
Wirusolog: skuteczność Paxlovidu jest bardzo dobra; wynosi powyżej 80 proc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | Iwona Mazurkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy