Reklama
Reklama

Iwona z "Sanatorium miłości" mówi, jak wygląda jej seks po menopauzie!

Gwiazda "Sanatorium miłości", Iwona Mazurkiewicz (61 l.) zdecydowała się poruszyć bardzo ważny temat dla osób w jej wieku. Kobieta zabrała bowiem głos w sprawie seksu po menopauzie. Uczestniczka show TVP zaapelowała do pań, aby nie bały się tego momentu, bo to wspaniały czas...

Iwona Mazurkiewicz z Radomska była uczestniczką w drugiej edycji programu "Sanatorium miłości". Kobieta poznała tam  Geralda, z którym zaczęła sobie po programie układać życie. Jednym z często poruszanych tematów był seks na emeryturze. Iwona zawsze chętnie opowiadała o własnych doświadczeniach. Tym razem zdecydowała się przybliżyć kobietom, jak wygląda życie seksualne kobiet po menopauzie. Nie mają czego się obawiać. 

Iwona Mazurkiewicz o współżyciu

Iwona była gościem w programie "Pytanie na śniadanie", w którym nie tylko opowiadała o menopauzie, ale także o współżycie. 61-letnia uczestniczka programu została zapytana, czy seks jest pewnego rodzaju wstydem dla kobiet w jej wieku i jak przeszła ten dość trudny okres. Sama mówi, że miała wiele szczęścia. 

Reklama

Następnie przyznała, że po menopauzie wzrasta ochota na życie seksualne. 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Mazurkiewicz | "Sanatorium miłości"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy