Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości": jak wygląda dom Iwony i Gerarda? Tak mieszkają zakochani

Zakochali się w programie "Sanatorium miłości" i... są ze sobą nadal. Iwona (63 l.) i Gerard (80 l.) to słynna para, która stała się wręcz "wizytówką" programu dla seniorów. Zafascynowani sobą kuracjusze chętnie dzielą się swoim życiem poza programem. Tym razem widzowie mogą zajrzeć do domu Iwony i Gerarda. Jak przygotowali swoje gniazdko? Mamy zdjęcia!

O względy Iwony Mazurkiewicz z Radomska walczyło aż trzech kuracjuszy z 2. sezonu "Sanatorium miłości". Ostatecznie serce seniorki zdobył Gerard Makosz. Ich miłość trwa do dziś i chętnie dzielą się swoim przepisem na szczęście. Tym razem uchylili rąbka tajemnicy na temat życia pod wspólnym dachem.

"Sanatorium miłości": jak mieszkają Iwona i Gerard, zakochani kuracjusze?

Para zakochanych kuracjuszy mieszka w domu Iwony z "Sanatorium miłości". Nazywana w programie "szaloną Iwonką" albo "kobietą petardą" nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż kilka minut. Dlatego była uczestniczka "Sanatorium" ma tak zadbany dom i ogród - wszystko wykonuje samodzielnie. Nie brakuje jednak momentów, w których odpoczywa ze swoim ukochanym Gerardem. Jak wygląda dom Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości"?

Reklama

"Sanatorium miłości": jak wygląda dom Iwony i Gerarda? Tak mieszkają zakochani

Iwona Mazurkiewicz póki co jest najpopularniejszą uczestniczką 2. sezonu "Sanatorium miłości", choć nie tylko! Sympatyczna kuracjuszka pokazała, jak wygląda jej dom.

"Sanatorium miłości". Ogród wokół domu Iwony i Gerarda

Kuracjuszka szczególnie dumna jest ze swojego małego, młodego ogrodu, na który przeznacza każdą wolną chwilę. 

"Sanatorium miłości". Wnętrze domu Iwony i Gerarda

Salon został udekorowany przez kuracjuszkę. Jak mówią jej znajomi, ma artystyczny zmysł. Iwona Mazurkiewicz uwielbia dekorować wnętrza i zwraca uwagę na każdy możliwy szczegół.

"Sanatorium miłości". Dom Iwony i Gerarda: taras i miejsce do wypoczynku

Dom Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości" umiejscowiony jest w pobliżu lasu. Dzięki temu seniorzy odpoczywają w spokoju na zadaszonym tarasie, który chroni ich przed palącym słońcem. Do odpoczynku w cieniu zachęcają dodatkowo leżaki, kanapy i zestaw ogrodowych mebli. Jeśli któreś z nich zechce zażyć słonecznej kąpieli, do dyspozycji jest również hamak.

Iwona z "Sanatorium" przyznaje, że cały czas uczy się, jak stworzyć swój wymarzony ogród. Do wszystkiego trzeba cierpliwości, ale zalążki bujnego ogrodu są już widoczne!


"Sanatorium miłości": kiedy będzie ślub Iwony i Gerarda?

W lipcu 2021 roku Gerard oświadczył się Iwonie w dniu swoich urodzin! 10 lipca senior zaprosił swoich najbliższych przyjaciół i prowadzącą program "Sanatorium miłości", Martę Manowską. Iwona oczywiście powiedziała "tak". Sami zakochani przyznają, że "jeszcze mają czas".

Zobacz także:

"Sanatorium miłości 4". Kim jest Piotr z Piaseczna, który zawrócił w głowie Ani?

"Sanatorium miłości 4". Dramatyczne wyznanie Marioli. Zdradziła prawdę o emigracji

Iwona z "Sanatorium miłości" mówi, jak wygląda jej seks po menopauzie!

Gerard Makosz z "Sanatorium miłości" w fatalnym stanie. Walczy o życie

Met Gala 2022: Emily Ratajkowski w samych kamyczkach! Archiwalna kreacja Versace niewiele zakryła

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | Iwona Mazurkiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy