Reklama
Reklama

Met Gala 2022: Emily Ratajkowski w samych kamyczkach! Archiwalna kreacja Versace niewiele zakryła

Emily Ratajkowski (30 l.) zachwyciła na tegorocznej Met Gali. Celerytka postawiła na kreację Versace z 1992 roku. Archiwalny model wywołał sporo poruszenia, bo zdobiony kolorowymi kamyczkami top odsłonił nagie ciało modelki.

Met Gala, nazywana również "Modowymi Oscarami" to wydarzenie, na które celebryci przygotowują się miesiącami. Skrupulatnie wyselekcjonowane gwiazdy w ten jeden wieczór mogą zaprezentować się w wymyślnych kreacjach największych domów mody.

Tegorocznym motywem przewodnim była amerykańska historia mody. Niektórzy do tematu podeszli dosłownie - Kim Kardashian po wielkich wyrzeczeniach i zgubieniu 7 kg wbiła się w oryginalną suknię Marilyn Monroe.

Emily Ratajkowski w kreacji Versace

Okazuje się również, że Emily Ratajkowski sięgnęła po vintage. Gwiazda zaprezentowała się bowiem w kreacji Versace, która pierwszy raz na salonach debiutowała w 1992 roku. Nie da się ukryć, że robi tak samo piorunujące wrażenie, jak 30 lat temu!

Reklama

Trzy dekady temu na wybiegu prezentowała ją jedna z ulubienic Gianniego - Yasmeen Ghauri. Tym razem tej zaszczytnej roli dostąpiła Emily Ratajkowski. Nie da się nie zauważyć, że modelka nie obawia się eksponowania swoich wdzięków.

Fantazyjnie zdobiony przód sukienki z wielu kolorowych łańcuszków i kamyczków sporo odsłonił. Nie wszyscy jednak docenili modę sprzed 30 lat. Krytycy zarzucali Emily, że jej kreacja stylizowana jest na klimaty Rio de Janeiro i w ogóle nie wpisuje się w tematykę imprezy.

Trzeba jednak przyznać, że modelka zachwyciła sylwetką! Jak wam się podobała?

Kim jest Emily Ratajkowski?

Emily Ratajkowski to amerykańska modelka i aktorka. Celebrytka w wieku 14 lat podpisała swój pierwszy kontrakt modellingowy. Największą rozpoznawalność przyniósł jej jednak udział w głośnym teledysku Robina Thicke "Blurred Lines".

Cztery lata temu modelka wyszła za mąż za aktora Sebastiana Bear-McClarda. Para doczekała się wspólnie synka Sylvestra Apollo.

Zobacz też:

Met Gala 2022: Katy Perry prezentuje okazałą pierś! Wymyślna kreacja odsłoniła auty gwiazdy...

Met Gala 2022: Hillary Clinton zachwyca w burgundzie! Suknia zawiera zaszyfrowaną wiadomość

Met Gala 2022: Cara Delevingne w... niewidocznej bluzce! Piersi zasłaniały jedynie naklejki

Wielki pożar pod Moskwą. W akcji ponad 100 strażaków


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emily Ratajkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy