Reklama
Reklama

Met Gala 2022: Hillary Clinton zachwyca w burgundzie! Suknia zawiera zaszyfrowaną wiadomość

Hillary Clinton (74 l.) po raz pierwszy od 20 lat pojawiła się na Met Gali. Ostatni raz na Modowych Oscarach była sekretarz stanu pojawiła się w 2001 roku. Nie da się ukryć, że po ponad dwóch dekadach zachwyciła zebranych gości kreacją, która miała dla niej niemałe znaczenie. Okazało się bowiem, że na ozdobnym kołnierzu zostały wyszyte pewne ważne nazwiska...

Met Gala, to wydarzenie, które u wszystkich fanów mody wywołuje gęsią skórkę. Nie bez wątpienia to jedna z najważniejszych imprez w Stanach Zjednoczonych. Nie bez powodu nazywa się ją również Oscarami Mody.

Gwiazdy miesiącami przygotowują się do tego wydarzenia i starają wpasować w motyw przewodni gali. Tegorocznym hasłem była antologia mody w Ameryce. Znani w show-biznesie mieli więc ująć w swoich kreacjach nieco amerykańskiej historii mody.

Tym razem na czerwonym dywanie nie zabrakło królowych gali. Pojawiała się m.in. Blake Lively, której kreacje są zazwyczaj jednymi z najbardziej wyczekiwanych. I w tym roku żona Ryana Reynoldsa nie zawiodła, bo o jej połyskującej sukni napisały niemalże wszystkie najważniejsze magazyny.

Reklama

Kim Kardashian niczym Marilyn Monroe

Szyku zadała również Kim Kardashian, która ku zdziwieniu zebranych pojawiła się w oryginalnej sukni Marilyn Monroe. Celebrytka musiała zdobyć się na pewne poświęcenie i zgubić 7 kilogramów, by zmieścić się w wyjątkową kreację.

Złota suknia została wykonana przez Jeana Louisa i znajduje się w zbiorach Ripley's Believe It or Not! Museum w Orlando na Florydzie. Kreacja uznawana jest również za jedną z najdroższych sukni na świecie, bo muzeum wylicytowało ją na aukcji za 4,81 miliona dolarów.

Hillary Clinton z ważnym przesłaniem na Met Gali

Hillary Clinton również nie mogła narzekać na brak zainteresowania. Żona Bila Cllintona tego wieczoru postawiła na suknię Altuzarra.

Uwagę zwracał jednak ozdobny kołnierz, który opadał na jej ramiona. Okazało się bowiem, że wyszyto na nim imiona amerykańskich kobiet, które podziwia.

Pojawiły się więc nazwiska m.in. Harriet Tubman, Madeleine K. Albright, Abigail Adams, Eleanor Roosevelt i Clary Barton. Hillary nie ukrywała jednak, że to nie wszystkie kobiety, które jej zdaniem powinny znaleźć się na sukience.

A wam jak się podoba taki ukłon w stronę amerykańskich kobiet?

Zobacz też:

Met Gala 2022: Emma Stone wystąpiła w sukni sprzed dwóch lat. Zaliczyła modową wpadkę?

Met Gala 2022: Amerykańska wokalistka ze spodkiem na głowie podbija imprezę

Met Gala 2022: Cara Delevingne w... niewidocznej bluzce! Piersi zasłaniały jedynie naklejki

Wielki pożar pod Moskwą. W akcji ponad 100 strażakówpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hillary Clinton | MET Gala | Kim Kardashian | Blake Lively
Reklama
Reklama
Reklama